Termo terases dēļi

Termo terases dēļi

Priedes un oša terases termodēļi ir īpaši izturīgi pret ārējiem laikapstākļiem, kā arī saulē tie neuzkarst un ir patīkami pārvietoties pa terasi ar basām pēdām. Termoapstrāde maina koksnes šūnu uzbūvi, izvadot no tās mitrumu, tāpēc materiāla izmēri nemainās ārējās vides ietekmē, tas neuzbriest. Termodēļi ir lieliski piemēroti terases būvniecībai. Termokoksne, salīdzinot ar neapstrādātu koksni, mazāk reaģē uz apkārtējās vides izmaiņām – gaisa temperatūru un mitrumu. 

Termokoksnes ražošanas procesā tiek izmantots tvaiks un karstums. Termokoksnes siltumizolācijas un skaņas izolācijas īpašības ir par 30% augstākas, salīdzinot ar neapstrādātu koksni. Termoapstrādes procesā koksnes bioloģiskā pretestība palielinās, jo koksnes barības vielas tiek pārveidotas, kļūstot mazāk pieejamas kaitēkļiem un mikroorganismiem. Palielinās koksnes izturība āra apstākļos un koksnes aizsardzībai nav jāizmanto antiseptiķi vai citi aizsarglīdzekļi. Tāpēc termokoksne ir lieliski piemērota terases būvniecībai, kur ir izteiktas temperatūras un mitruma līmeņa svārstības.

Terases termodēļiem ir speciāli stiprinājumi, ar kuriem ērti un ātri var pievienot dēļus pie latām. Stiprinājumu vietas terases dēļos nav redzamas. Terases termodēļu ilgmūžība ir vairāk nekā 25 gadi.

Pata!