Saplāksnis

Saplāksnis

Saplāksnis ir kokmateriāls, kas izgatavots no trim vai vairākām finiera kārtām, tās savā starpā salīmējot krusteniski šķiedru virzienam, izmantojot pret laika apstākļiem izturīgu sveķu līmi. Cilvēkam un apkārtējai videi draudzīgs saplāksnis, kas ir izturīgs un viegli apstrādājams. Saplāksni var pielietot visa veida celtniecības darbos, iekšējā un ārējā apdarē, transportlīdzekļu pārbūvē, sporta piederumu, mēbeļu, iepakojuma materiālu, rotaļlietu un citu produktu ražošanā.

Koka saplākšņa dēļi

Saplāksnim ir liels izmantošanas potenciāls, kamdēļ tas arī ir tik populārs un plaši iecienīts. Šobrīd PATA veikalu sortimentā ir mēbeles un celtniecības saplāksnis no tādām koka sugām kā bērzs, skujkoks, gumijas koks un gumijas koka, eikalipta un akācijas kombinācija. Koka saplāksnis tiek izgatavots no vismaz trim finiera kārtām. Slāņi ir salīmēti šķērsām, un to saistviela ir pret laikapstākļiem izturīga sveķu līme. Saplāksnis ir gan ekoloģisks, gan izturīgs risinājums būvdarbos, apdares darbos (iekšpusē un ārpusē) vai mēbeļu, iepakojuma un rotaļlietu ražošanā. Iegūtais materiāls izceļas ar augstu izturību un ir viegli apstrādājams. Tajā pašā laikā tas paliek draudzīgs cilvēkiem un dabiskajai videi. Mēs pārliecināmies, ka PATA būvmateriāli atbilst augstākajiem tirgus standartiem.

Kas ir celtniecības saplāksnis?

Celtniecības saplāksni sauc arī par veidņu saplāksni. Tas ir materiāls, ko parasti izmanto būvniecības nozarē. Tā kā tas satur gan koka finieri, gan līmi, tas tiek klasificēts kā koksnes būvmateriāls. Veidņu saplākšņa priekšrocība ir tā augstā izturība pret lieci un nodilumu. Būvniecības nozarē šo materiālu galvenokārt izmanto veidņiem. Tās ir formas, kurās tiek ieliets betons. Turklāt no celtniecības saplākšņa var izveidot konstrukcijas elementus un sastatņu platformas. To novērtē arī interjera dizaina speciālisti, kuri saplāksni izmanto sienu apšuvumā.

Pata!