Preču atgriešana

Lai atceltu pasūtījumu, par kuru nav veikta samaksa vai veiktu izmaiņas pasūtījumā, pircējam ir jāsazinās ar PATA TIMBER klientu servisu, izmantojot e-pastu: retail@patatimber.lv vai zvanot: +371 25611122

Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un 14 (četrpadsmit) dienu laikā vienpusēji atteikties no internetveikala platformā patatimber.lv iegādātās preces un atgriezt to atpakaļ pārdevējam. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita: (1) no dienas, kad pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru ir norādījis pircējs, ir ieguvusi preci valdījumā; (2) no līguma noslēgšanas dienas, ja tiek sniegts pakalpojums.

Pircējam ir jāinformē pārdevēju par lēmumu atteikties no līguma pirms atteikuma termiņa beigām, izmantojot standarta atteikuma veidlapas paraugu vai jebkādu citu nepārprotamu paziņojumu par lēmumu atteikties no līguma.

Pircējs var elektroniski aizpildīt un iesniegt doto atteikuma veidlapu vai kādu citu nepārprotamu paziņojumu, izmantojot PATA TIMBER klientu servisa e-pasta adresi: retail@patatimber.lv.

Sīkāk par preču atgriešanu un garantiju iespējams iepazīties PATA TIMBER interneta veikala lietošanas noteikumos.

Pata!