Koka plātnes

Koka plātnes

Līmētas koka plātnes no masīvkoka un garumā audzēta materiāla sagatavēm. Salīdzinot ar kokskaidu šķiedru plātnēm, līmētām koka plātnēm ir augstāka mitrumizturība un lielāka nestspēja. Līmētas koka plātnes ir sagataves, kas līmētas tikai platumā, savukārt stiķētas koka plātnes ir sagataves, kas  līmētas gan platumā, gan garumā. Katra plātne ir unikāla un atšķiras no citas. Plātnes tiek industriāli žāvētas līdz 10-12% mitrumam. No līmētām koka plātnēm var radīt izcilas mēbeles, izturīgas palodzes un kvalitatīvas kāpnes. Atliek tikai izvēlēties starp ozola spēku, oša stiprumu, bērza gaišumu vai priedes siltumu.

11.08 €/gab.
23.09 €/m2
23.09 €/gab.
23.09 €/m2
27.71 €/gab.
23.09 €/m2

Koka plātnes plašā piedāvājumā: ozols, osis, priede biezumā no 18mm līdz 43mm. Kvalitatīvas līmētās koka plātnes mēbeļu izgatavošanai (kā galds), palodzēm un kāpņu dēļiem. PATA piedāvājumā koka plātnes ir pieejamas dažādos izmēros, pateicoties kam Jūs varat veikt izvēli, kas atbilst tieši Jūsu vajadzībām un projektiem.

Ozola koka plātnes

Ozola masīvkoka plātnes ir prestiži koka materiāli. Tiem ir raksturīga augsta izturība, un tie ir ļoti eleganti. PATA veikalos piedāvājam iegādāties rūpīgi apstrādātus ozolkoka dēļus kāpnēm un materiālus, kas paredzēti greznu mēbeļu, galdu vai koka palodžu izgatavošanai. Galvenās ozola kā materiāla priekšrocības ir: augsta cietība, izturība pret mehāniskiem bojājumiem un intensīvu lietošanu, un skaisti kontūrēti, tumšas krāsas gredzeni. Tiesa, lieliskie ozola koka parametri nozīmē arī augstāku cenu, ar ko jārēķinās. Tas ir saistīts ar šīs koka sugas unikālajām īpašībām. PATA piedāvā līmētās ozola koka plātes dažādos izmēros ar cenu sākot no 150 EUR ar PVN par 18x600x3000 izmēra koka plātni.

Pata!