Atlaižu politika

Apjoma atlaides PATA TIMBER interneta veikalā

Privātpersonu pirkumiem e-veikalā piedāvājam apjoma atlaižu politiku*. Ja pirkuma kopējā summa ir:

  • virs 350 EUR, tiek piemērota atlaide 5% apmērā visam pirkumam;
  • virs 750 EUR, tiek piemērota atlaide 10% apmērā visam pirkumam;
  • virs 1500 EUR, tiek piemērota atlaide 15% apmērā visam pirkumam.

* Pirkums var sastāvēt no dažādām aktuālā standarta piedāvājuma precēm. Atlaide tiek piemērota, ja pirkuma kopējā summa pārsniedz attiecīgo apjomu. Atlaides nesummējas un netiek piemērotas tādiem īpašajiem piedāvājumiem kā laba cena un akcija, kā arī atsevišķām produktu kategorijām - briketes un kurināmās granulas. Specpasūtījumiem atlaides netiek piemērotas, ja nav atrunāts citādāk.

 

Latvijas goda ģimenes apliecība "3+ ģimenes karte"

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) vai LT, vai EE ģimenes kartes īpašniekiem īpašas atlaides visos PATA specializētajos kokmateriālu veikalos - Saldū, Liepājā, Dreiliņos, Rīgā, Valmierā un e-veikalā www.patatimber.lv:

  • atlaidi 10% apmērā no aktuālās cenas visos uzņēmuma veikalos visiem sortimentā esošajiem terases, apdares un grīdas dēļiem, kalibrētiem/ēvelētiem kokmateriāliem, zāģmateriāliem, koka plātnēm, stiprinājumiem, apstrādes līdzekļiem un kurināmajam.

Lai saņemtu atlaidi mūsu veikalos, pirms pirkuma apmaksas veikala darbiniekam jāuzrāda derīga apliecība "Goda ģimene" (3+ ģimenes karte) vai LT, vai EE ģimenes karti.

Savukārt e-veikalā pirkuma noformēšanas procesā, iepirkuma grozā, tam paredzētajā laukā jāievada kartes ID numurs. Atlaides nesummējas un netiek piemērotas speciālajiem piedāvājumiem “Laba cena” un “Akcija”.