Atlaižu politika

Atlaides nesummējas un netiek piemērotas tādiem īpašajiem piedāvājumiem kā "laba cena" un "akcija". Specpasūtījumiem atlaides netiek piemērotas, ja vien nav atrunāts citādāk.

Apjoma atlaides PATA interneta veikalā

Privātpersonu pirkumiem e-veikalā piedāvājam apjoma atlaižu politiku*. Ja pirkuma kopējā summa ir:

  • virs 350 EUR, tiek piemērota atlaide 5% apmērā visam pirkumam;
  • virs 750 EUR, tiek piemērota atlaide 10% apmērā visam pirkumam;
  • virs 1500 EUR, tiek piemērota atlaide 15% apmērā visam pirkumam.

*Pirkums var sastāvēt no dažādām aktuālā standarta piedāvājuma precēm. Atlaide tiek piemērota, ja pirkuma kopējā summa pārsniedz attiecīgo apjomu.

Latvijas goda ģimenes apliecība "3+ ģimenes karte"

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) vai LT, vai EE ģimenes kartes īpašniekiem īpašas atlaides visos PATA specializētajos kokmateriālu veikalos - Saldū, Liepājā, Dreiliņos, Rīgā, Valmierā un e-veikalā www.patatimber.lv:

  • atlaidi 10% apmērā no aktuālās cenas visos uzņēmuma veikalos visiem sortimentā esošajiem terases, apdares un grīdas dēļiem, kalibrētiem/ēvelētiem kokmateriāliem, zāģmateriāliem, koka plātnēm, stiprinājumiem, apstrādes līdzekļiem un kurināmajam (izņemot PATA ražotās briketes).

Lai saņemtu atlaidi mūsu veikalos, pirms pirkuma apmaksas veikala darbiniekam jāuzrāda derīga apliecība "Goda ģimene" (3+ ģimenes karte) vai LT, vai EE ģimenes karti.

Savukārt e-veikalā pirkuma noformēšanas procesā, iepirkuma grozā, tam paredzētajā laukā jāievada kartes ID numurs.

Atlaižu kodi

Pārdevējs saviem klientiem un sekotājiem periodiski piedāvā izdevīgus atlaižu kodus, kas tiek izplatīti sociālo tīklu kanālos vai nosūtīti lojālajiem klientiem e-pastā.

Pircējs vienlaicīgi nevar izmantot vairāk par vienu kodu, proti, apvienot 10% atlaidi ar vēl vienu 15% atlaidi, ja vien tas nav nepārprotami norādīts attiecīgajā piedāvājumā.

Visiem atlaižu kodiem ir noteikts derīguma termiņš, kas tiek norādīts piedāvājumā.

Personalizētie kodi, kas piešķirti konkrētai personai, nevar tikt pārsūtīti izmantošanai citām personām.

Atlaižu kodi neietekmē pasūtījuma piegādes izmaksas. Izņēmums ir atlaižu kods, kas klientam komunicēts kā "bezmaksas piegāde" un tamlīdzīgs piedāvājums, nodrošinot bezmaksas piegādi vai atlaidi piegādes izmaksām.

 

Informācija atjaunota: 22.03.2024

Pata!