Aktualitātes

Terases sezonas atklāšanas īpašais piedāvājums. 9. aprīlī visiem terases dēļiem, apstrādes līdzekļiem un stiprinājumiem 25% atlaide.
Īpašs piedāvājums, īpaši izvēlētiem priedes C24 materiāliem. Akcija būs spēkā līdz 31.05.2024 vai arī brīdim, kad prece vairs nav noliktavā.
Ziemassvētki ir pārmaiņu un labo darbu laiks, tāpēc PATA komandai palīdzēt ir pieteicies Grinčs – viņš būs atbildīgais par eglīšu piegādi un izsniegšanu.
Fasādes apdare ir kā savdabīgs mājas kvalitātes zīmogs un, ja neskaita logus/durvis, būtībā vienīgais, ko ievēro cilvēki no malas, piemēram, pilsētvidē. Apdare ar koka dēļiem ir tradicionāls risinājums gan Latvijā, gan visā Ziemeļeiropā. Tas ir iecienīts arī modernajā arhitektūrā.
Tuvojoties apkures sezonas sākumam, PATA apkopojusi pāris padomus kurināmās koksnes izvēlē. Pērn enerģētiskās koksnes - malka, briketes un granulas - tirgus piedzīvoja strauju cenu kāpumu, atstājot negatīvu ietekmi uz daudzu mājsaimniecību budžetiem.
Ir vairāki aspekti, kas būtu jāņem vērā, izvēloties piemērotākos apdares kokmateriālus savai būvniecības iecerei — dēļu biezums, kvalitāte, dēļu savienojuma veids un noteikti arī dēļa izskats jeb profils.
Kvalitatīvi apstrādāta koka fasāde var piecus līdz pat desmit gadus kalpot bez pārkrāsošanas. Atjaunošana ir atkarīga gan no pašas krāsas, gan dēļa virsmas izvēles, gan arī no tā, cik kvalitatīvi koksne ir iepriekš apstrādāta — vai pirms krāsošanas dēļi ir gruntēti, vai  ir nokrāsotas skrūvju vietas un dēļu gali, kāda krāsa izvēlēta (sedzošā vai lazūrkrāsa) un cik krāsas kārtas uzklātas.
Koka fasādes apdares dēļi atrodas tiešā saules, mitruma un vēja ietekmē. Lai tie godam kalpotu, būtu ilgmūžīgi un ātri nekļūtu pelēcīgi, ir svarīgi zināt, kam pievērst uzmanību, izvēloties apdares dēļus, un kā tos pareizi pasargāt.
Pata!