Pakalpojumi

Pārbaudīta kvalitāte, individuāla pieeja, profesionāls izpildījums un vēlamais rezultāts

Krāsošana
Krāsošana
dēļu krāsošana dažādos toņos
Impregnēšana
Impregnēšana
kokmateriālu impregnēšana zaļā vai brūnā tonī
Antipirēšana
Antipirēšana
kokmateriālu aizsargapstrāde pret uguni
Antiseptizēšana
Antiseptizēšana
kokmateriālu aizsardzība pret zilējumu un pelējumu
Garināšana
Garināšana
kokmateriālu garināšana nepieciešamajā garumā
Projektu tāmēšana
Projektu tāmēšana
kokmateriālu tāmes izveidošana būvniecības projektiem
Piekabes noma
Piekabes noma
5.1 metru garas piekabes noma Rīgā un Dreiliņos
Instrumentu noma
Instrumentu noma
ērtākai projektu realizācijai

Krāsošana

Saviem klientiem piedāvājam kokmateriālu gruntēšanas, krāsošanas, beicēšanas, lakošanas, antiseptizēšanas un antipirēšanas pakalpojumus. Dēļu gruntēšana un krāsošana iespējama no trīs vai četrām pusēm. Krāsošanas process notiek rūpnieciski, kas ļauj iegūt vienmērīgu un kvalitatīvu virsmas pārklājumu. Piedāvājam rūpnieciski krāsotus kalibrētus/ēvelētus, apdares un terases dēļus, kas izgatavoti no priedes un egles. Ir pieejami dažādi apdares dēļu virsmas veidi – ar ēvelētu vai zāģētu virsmu, strukturētu jeb birstētu un mikrorievotu.

Impregnēšana

Impregnēšana nozīmē koksnes izstrādājumu piesūcināšanu ar aizsarglīdzekļiem, kas vairākas reizes pagarina materiālu kalpošanas laiku. Koks tiek pasargāts no potenciālajiemiem noārdīšanās faktoriem, tādiem kā puve, pelējuma sēnīte, koksngrauži utt. Mēs saviem klientiem piedāvājam impregnēšanu divās krāsās: zaļā un brūnā. Krāsas izvēle ir katra klienta gaumes jautājums, jo koksnes aizsardzības īpašības abām krāsām ir vienādas.

Antipirēšana

Antipirēšana ir koksnes pārklāšana ar antipirēnu, kā rezultātā tiek iegūta apstrādāta koksne ar aizsardzību pret uguni. Antipirēns uz koksnes veido plēves pārklājumu, kas mijiedarbībā ar liesmām pārveidojas sausās putās, tādā veidā kavējot uguns iedarbību uz koksnes virsmu. Ar antipirēnu galvenokārt apstrādā latas, brusas, dēļus u.c.

Garināšana

Ja iegādāto materiālu klients vēlas transportēt savā automašīnā vai arī tas ir nepieciešams konkrētā garumā, piedāvājam garināšanas pakalpojumu.

Projektu tāmēšana

Saviem klientiem piedāvājam izveidot būvniecības projektam nepieciešamo kokmateriālu tāmi. Par šo pakalpojumu lūdzam sazināties ar kādu no tirdzniecības projektu vadītājiem.

Piekabes noma

PATA nomas piekabe ir pieejama Rīgas un Dreiliņu veikalos. Klientiem, kuri vēlas ar savu auto iegādāto kokmateriālu nogādāt nepieciešamajā vietā, piedāvājam īrēt 4.8 metru garu vienas ass piekabi ar tentu. Lai iznomātu piekabi, jums būs nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Instrumentu noma

Saviem klientiem ātrākai projektu realizācijai nomā piedāvājam ESSVE HDS montāžas stangas.

Pata!