Norēķinu veidi

Pēc samaksas saņemšanas par attiecīgo pasūtījumu mēs veicam pasūtījuma sagatavošanu un komplektēšanu 1-3 darba dienu laikā, atkarībā no pasūtījuma apmēra un pie nosacījuma, ja prece/-s ir uz vietas mūsu veikalos/noliktavās. 

Gadījumā, ja mēs no pircēja neesam saņēmuši samaksu par attiecīgo apstiprināto pasūtījumu 5 (piecu) darba dienu laikā no tā apstiprināšanas brīža, mēs sazināmies ar pircēju un vienojamies par konkrētu samaksas datumu vai par pasūtījuma anulēšanu.

Ja esiet izvēlējies pasūtījuma apmaksu ar skaidru naudu, tad to iespējams veikt saņemot preci PATA veikalos. Šādā gadījumā pārdevējs veic pasūtījuma sagatavošanu un komplektāciju 1-3 darba dienu laikā no apstiprinātā pasūtījuma saņemšanas dienas.

Apmaksu par pasūtījumu ar debetkarti vai kredītkarti variet veikt gan tiešsaistē, izvēloties jums ērtāko norēķinu karti, gan saņemot preci PATA veikalos.

Apmaksu par pasūtījumu ar interneta banku variet veikt tiešsaistē, izvēloties jums ērtāko interneta banku:  SEB,  Luminor, Citadele, Swedbank.

Ja vēlaties apmaksāt pasūtījumu, veicot pārskaitījumu uz pārdevēja bankas kontu, tad apstiprinot pasūtījumu, uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet avansa rēķinu, par kuru pārskaitījums ir jāveic 5 (piecu) darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža.

Pata!