Jaunajiem klientiem

PRIVĀTPERSONĀM

Klientiem visos PATA veikalos un e-veikalā regulāri nodrošinām Labas cenas un Akcijas piedāvājumus, kā arī nodrošinām profesionālu apkalpošanu - pārdevēju konsultācijas. Sadarbojoties ar PATA, klienti var būt pārliecināti, ka:

 • 60% no piedāvātā sortimenta ir uzņēmuma PATA SIA ražotā produkcija. Savukārt pārējos produktus piegādā uzticami un pārbaudīti kokmateriālu ražotāji. Līdz ar to veikalos pieejamajai produkcijai mēs nodrošinām nemainīgu kvalitāti.
 • Viens no lielākajiem klientu ieguvumiem ir iespēja klātienē aplūkot un uzreiz iegādāties sev nepieciešamos materiālus.
 • Nodrošinām individuālu pieeju pasūtījumiem, kā arī konsultācijas par kokmateriāla pielietojuma saistītajiem jautājumiem.
 • Pārdevēji, izvērtējot klientu vajadzības, piedāvā atbilstošāko un izdevīgāko risinājumu.
 • Atgādinām, ka iepirkties PATA interneta veikalā ir izdevīgāk, ja veic lielāku pasūtījumu - iegūsti apjoma atlaidi 15% visam pirkumam, ja iepērcies virs 1500 EUR!
 • Veikalos pieejami dažādu kvalitātes klašu un cenu kategoriju materiāli, tādēļ katram veikala apmeklētājam ir iespēja izvēlēties sev atbilstošāko risinājumu.
 • Piedāvājam materiāla piegādi līdz klienta norādītajai adresei. Sīkāk par piegādes nosacījumiem var uzzināt šeit.

Aicinām apmeklēt PATA veikalus Rīgā, Dreiliņos, Valmierā, Saldū, Liepājā un klātienē pārliecināties par plašo izvēli un labākajiem piedāvājumiem.

 

JURIDISKAJĀM PERSONĀM

Uzņēmumā ir izveidota atsevišķa, spēcīgi attīstīta tirdzniecības projektu nodaļa, kuras projektu vadītāji individuāli apkalpo un veido ilgtermiņa sadarbību ar biznesa klientiem - galvenokārt būvniecības uzņēmumiem un koka konstrukciju mājražotājiem visā Latvijā. Juridiskajiem klientiem vērienīgākiem biznesa apjoma pasūtījumiem tiek nodrošinātas īpašas cenas un korporatīvās sadarbības nosacījumi. Lai uzsāktu sadarbību un saņemtu labāko piedāvājumu, aicinām sazināties ar kādu no mūsu tirdzniecības projektu vadītājiem.

Veic pirkumus kā juridiska persona arī PATA e-veikalā. Lai veiktu pirkumus e-veikalā, juridiskās personas aicinām aizpildīt reģistrācijas formu. Pēc nosūtījuma pieprasīšanas vienas darba dienas laikā uz norādīto telefona numuru un e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums par konta izveidi. Ja esat PVN maksātājs, jūsu rēķinā tiks automātiski piemērots reversais PVN. 

Kāpēc biznesa klienti izvēlas PATA TIMBER?

 • Profesionalitāte. Mēs piedāvājam individuālus, klientu vajadzībām pielāgotus risinājumus. Mūsu pieredzējušie tirdzniecības pārstāvji rūpīgi izvērtē katra klienta projektu, iesakot efektīvākos kokmateriālu izmantošanas veidus.
 • Uzmanība pret klientiem. Mēs cienām un novērtējam savus klientus, sniedzot vislabāko klientu apkalpošanu un nodrošinot ilgtermiņa sadarbību. Klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte.
 • Drošība un kvalitāte. Mēs piedāvājam kvalitatīvus un sertificētus kokmateriālus (CE, FSC), kas atbilst drošības standartiem, tādējādi atbalstot ilgtspējīgas būvniecības principus.
 • Godīgums. Mēs atbildīgi un godprātīgi attiecamies pret saviem klientiem un to vajadzībām, nodrošinot skaidru un precīzu komunikāciju. Turklāt mēs garantējam vienkāršu un caurredzamu cenu politiku.
 • Attīstība. Mēs pastāvīgi strādājam pie jaunu preču un pakalpojumu piedāvājuma mūsu klientiem, kā arī pilnveidojam uzņēmuma procesus, lai paaugstinātu klientu apkalpošanas līmeni.
Pata!