Jaunajiem klientiem

PRIVĀTPERSONĀM

Klientiem visos veikalos regulāri nodrošinām "Laba cena" un "Akcija" piedāvājumus, kā arī nodrošinām profesionālu apkalpošanu - pārdevēju konsultācijas.

Sadarbojoties ar PATA, klienti var būt pārliecināti, ka:

 • 60% no piedāvātā sortimenta ir uzņēmuma PATA SIA ražotā produkcija, savukārt, pārējos piegādājuši tikai uzticami un pārbaudīti kokmateriālu ražotāji. Līdz ar to veikalos pieejamajai produkcijai mēs varam nodrošināt nemainīgu kvalitāti.
 • Viens no lielākajiem klientu ieguvumiem ir iespēja klātienē aplūkot un uzreiz iegādāties sev nepieciešamos materiālus.
 • Nodrošinām individuālu pieeju pasūtījumiem, kā arī konsultācijas par kokmateriāla pielietojuma saistītajiem jautājumiem.
 • Pārdevēji, izvērtējot klientu vajadzības, piedāvā atbilstošāko un izdevīgāko risinājumu.
 • Veikalos pieejami dažādu kvalitātes klašu un cenu kategoriju materiāli, tādēļ katram veikala apmeklētājam, ir iespēja izvēlēties sev atbilstošāko risinājumu.
 • Piedāvājam materiāla piegādi līdz klienta norādītajai adresei. Sīkāk par piegādes nosacījumiem var uzzināt šeit.

Aicinām apmeklēt PATA veikalus Rīgā, Dreiliņos, Valmierā, Saldū, Liepājā un klātienē pārliecināties par plašo izvēli un labākajiem piedāvājumiem.

 

JURIDISKAJĀM PERSONĀM

Uzņēmumā ir izveidota atsevišķa, spēcīgi attīstīta tirdzniecības projektu nodaļa, kuras projektu vadītāji individuāli apkalpo un veido ilgtermiņa sadarbību ar biznesa klientiem - galvenokārt būvniecības uzņēmumiem un koka konstrukciju mājražotājiem visā Latvijā. Juridiskajiem klientiem, biznesa apjoma pasūtījumiem tiek nodrošinātas īpašas cenas un korporatīvās sadarbības nosacījumi. Lai uzsāktu sadarbību un saņemtu labāko piedāvājumu, aicinām sazināties ar kādu no mūsu tirdzniecības projektu vadītājiem.

Veic pirkumus kā juridiska persona arī PATA e-veikalā. Lai veiktu pirkumus e-veikalā, juridiskās personas aicinām reģistrēties patatimber.lv e-veikalā un aizpildīt pilnvaru, pirkumiem e-veikalā. Pēc nosūtījuma pieprasīšanas 1-2 darba dienu laikā uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums par konta izveidi un, ja esat PVN maksātājs, jūsu rēķinā tiks automātiski piemērots reversais PVN. 

Kāpēc biznesa klienti izvēlas PATA TIMBER?

 • Profesionalitāte. Mēs piedāvājam individuālus, klientu vajadzībām pielāgotus risinājumus. Mūsu pieredzējušie tirdzniecības pārstāvji rūpīgi izvērtē katra klienta projektu, iesakot efektīvākos kokmateriālu izmantošanas veidus.
 • Uzmanība pret klientiem. Mēs cienām un novērtējam savus klientus, sniedzot vislabāko klientu apkalpošanu un nodrošinot ilgtermiņa sadarbību. Klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte.
 • Drošība un kvalitāte. Mēs piedāvājam kvalitatīvus un sertificētus kokmateriālus (CE, FSC), kas atbilst drošības standartiem, tādējādi atbalstot ilgtspējīgas būvniecības principus.
 • Godīgums. Mēs atbildīgi un godprātīgi attiecamies pret saviem klientiem un to vajadzībām, nodrošinot skaidru un precīzu komunikāciju. Turklāt mēs garantējam vienkāršu un caurredzamu cenu politiku.
 • Attīstība. Mēs pastāvīgi strādājam pie jaunu preču un pakalpojumu piedāvājuma mūsu klientiem, kā arī pilnveidojam uzņēmuma procesus, lai paaugstinātu klientu apkalpošanas līmeni.