Briketes

Briketes

PATA grupas ražotās skujkoku briketes tiek ražotas, presējot koksnes skaidas, kuras iegūtas, kalibrējot vai ēvelējot zāģmateriālus, un tās ir ekonomisks un energoefektīvs kurināmais. Pateicoties to blīvumam un mazam mitruma saturam, kokskaidu briketēm ir liela siltumietilpība. Briketes satur mazāk pelnu, nodrošinot tīrāku un ugunsdrošāku kurināšanu. Tās ir ērti uzglabājamas. Briketes visbiežāk izmanto kamīnos un krāsnīs. Izvēlies Latvijā ražotas augstas kvalitātes skujkoku briketes.

Laba cena
Laba cena
Populāra prece
Populāra prece
2.24 €/gab.
 

Kurināmās koksnes briketes

Piedāvājam iegādāties kurināmās koksnes briketes internetā un piecos PATA veikalos. Tas ir ekonomisks un ekoloģisks kurināmais, kā zemā mitruma un augstā blīvuma kombinācija rada lielu siltumietilpību. Brikešu priekšrocība ir to zemais pelnu saturs, kas padara dedzināšanu tīrāku un drošāku. Briketes tiek ražotas un apstrādātas Latvijā, PATA. Šādu kvalitatīvi ražotu kurināmo materiālu var veiksmīgi izmantot dažāda veida krāsnīs un kamīnā. Tomēr pirms iegādes pārbaudiet, vai jūsu izmantotais siltuma avots ļauj izmantot briketes kā kurināmo. Kāpēc ir vērts iegādāties PATA briketes? Pirmkārt, mūsu piedāvātais produkts nekaitē ekosistēmai, jo PATA grupa briketes ražo no skaidām, kas rodas zāģēšanas un ēvelēšanas procesā. Skaidas netiek uzglabātas, tās uzreiz nonāk preses iekārtā.

Tehniskie parametri  
Iepakojums: 96 iepakojumi vienā paletē
Koka suga: Skujkoks (55% egle, 45% priede)
Pārvadāšana: 26 paletes 45 pēdu konteinerā, 26 paletes tenta kravas auto
Svars: Vidēji 10 kg vienā iepakojumā
Mitruma daudzums: Līdz 10%
Pelnu saturs: Līdz 0,5%
Siltumvadītspēja: 4696 Kcal/kg | 5,46 MWh/t
Blīvums:  Apmēram 920 kg/m3

PATA ražotās kamīnu briketes ir ekonomiska un ekoloģiska izvēle. Brikešu augstā siltumspēja ļauj ērti apsildīt gan ģimenes māju, gan vasarnīcu. Turklāt, dedzinot briketes, ir jūtama tām raksturīgā dabīgā skujkoku koksnes smarža, ko mēs izmantojam ražošanā. Briketes ir ērts risinājums uzglabāšanas ziņā, un šādas cieši iepakotas skaidu briketes saglabā savas īpašības ilgu laiku. PATA briketes ātri un vienkārši aizdegas piesildīs telpu ar pagarinātu degšanas laiku - efektīva siltumenerģija.

Pata!