Skrūvpāļi & balsti

Skrūvpāļi & balsti

Skrūvpāļi ar dažādiem izmēriem un profiliem ļauj izbūvēt konstrukcijas, izmantojot dažāda izmēra koka brusas. Ātri un viegli uzstādāmie skrūvpāļi bez betonētām pamatnēm vai rakšanas darbiem ievērojami samazina darbaspēka un materiālu izmaksas, vienlaikus samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi. Skrūvpāļu izmantošana ir daudz lētāka nekā tradicionālā pamatu izbūve, turklāt tos var demontēt īsā laikā un izmantot atkārtoti. Tos var ieskrūvēt ar metāla stieni, izmantojot mūsu piedāvātos speciālos instrumentus – reduktorus, dažādus elektriskos rotorus un citus. G profila skrūvpāļus plaši izmanto un tie ir lieliski piemēroti ātrai un vienkāršai stabu, mastu, reklāmas stendu un žogu stabu uzstādīšanai. M profila skrūvpāļus izmanto konstrukciju, dažādu pāreju vai balstu stiprināšanai pie skrūvpāļa. U profila skrūvpāļus izmanto horizontālu un vertikālu konstrukciju risinājumos, piemēram, žogu un sētu pamatiem, koka māju, soliņu, norobežojošo barjeru un rotaļu laukumu aprīkojuma balstiem.

Jaunums
Jaunums
8.69 €/gab.
 

GS Pillar skrūvpāļi - jaunās paaudzes pamats terasēm, saules paneļiem, lapenēm u.c. Skrūvpāļi palīdz ietaupīt naudu un laiku, palīdz izvairīties no zemes izlīdzināšanas darbiem, cementēšanas vai rakšanas, kā arī tas ir ilgtspējīgs produkts. Mēs piedāvājam plašu klāstu ar karsti cinkotiem skrūvpāļiem dažādos garumos, profilā un pielietojumā.

Terases dēļi un terases izbūve

Būvējot pamatus terasei, GS Pillar skrūvpāļus ieskrūvē zemē zem sasaluma līnijas, aizsargājot tos no temperatūras svārstībām. Šāda veida montāža rada gruntī blīvumu ap katru vītni, kas piešķir skrīvpāļiem augstu nestspēju un stabilitāti. PATA piedāvājumā ir skrūvpāļi ar dažādām dimensijām un formām, tādā veidā ļaujot veidot konstrukcijas ar atšķirīgiem koka brusu izmēriem. Turklāt GS Pillar piedāvā plašu papildaprīkojumu klāstu, ieskaitot dažādus adapterus un savienojumus, kas pielāgojami pēc vajadzības, atkarībā no skrīvpāļa profila.

GS Pillar skrūvpāļu augstā izturību un drošību garantē to augstas kvalitātes cinka materiāls, kas, pateicoties karstajam cinkošanas procesam, kalpos godam līdz pat 30-50 gadu garumā. Terases montāža ar skrūvpāļiem ir efektīvs un ātrs process, kas ļauj tūlīt pēc uzstādīšanas pievērsties jaunas konstrukcijas montāžai. Šāda terases pamatu izbūves metode ir izcils veids, kā ietaupīt gan laiku, gan darba resursus. Terases dēļi būs uz stabiliem pamatiem!

Saules paneļi

Žogu un stabu uzstādīšana

Nojumes un sporta laukuma konstrukciju uzstādīšana

Pamati: vasaras mājas, lapenes, āra saunas, dārza mājiņas

Pata!