Kā iepirkties

  1. Izvēlies preces un spied pogu "Ielikt grozā".
  2. Kad visas preces, kuras vēlaties pasūtīt, ir ieliktas grozā, dodieties uz pirkuma groza sadaļu, lai pārskatītu grozā pievienotās preces. Grozā var mainīt preču daudzumu un pievienot atlaides kodu. Šajā solī redzēsiet kopējo pasūtījuma summu (bez piegādes maksas), bet ar piemērotajām atlaidēm, ja tādas ir. Lai pārietu tālāk uz pasūtījuma noformēšanu, ir jāspiež poga "Veikt pirkumu".
  3. Pasūtījuma noformēšanas pirmajā solī izvēlies, vai preces pasūtīsi kā viesis vai kā reģistrēts lietotājs. Ja esi jau reģistrēts lietotājs, veic pierakstīšanos sistēmā. Ja vēl neesi reģistrējies PATA e-veikalā, reģistrējies, aizpildot prasīto informāciju vai izvēlies ‘’Turpināt bez autorizācijas’’.
  4. Ja izvēlēsies "Turpināt bez autorizācijas", tad pasūtījuma otrajā solī būs jānorāda savs vārds, uzvārds un kontaktinformācija.
  5. Pasūtījuma trešajā solī ir jānorāda piegādes vieta un veids - vai tā būs preču saņemšana kādā no mūsu veikaliem vai piegāde uz pakomātu, vai piegāde uz adresi.
    Šajā solī tiek aprēķināta piegādes maksa atkarībā no pasūtītajām precēm, piegādes vietas un veida.
  6. Ceturtajā solī veic pasūtījuma apmaksu ar norēķinu karti, ar bankas pārskaitījumu vai internetbanku. Ja esi izvēlējies pasūtījumu saņemt kādā no mūsu veikaliem, tad pasūtījuma apmaksu varēsi veikt veikalā skaidrā naudā vai ar norēķinu karti.
  7. Kad pasūtījums būs noformēts, uz e-pastu nosūtīsim pasūtījuma apstiprinājumu.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā raksti mums uz retail@patatimber.lv vai zvani uz +371 25611122.

Pata!