Terases dēlis, Priede, 26 x 115, Termo, AB, D4SG, tumšs

24.42 € /gab.
Pieejamība veikalos
47.18 €/m2
Summa
24.42 €
Ja pievienosi grozā produktus vēl par 350.00 €, iegūsi apjoma atlaidi līdz 5.00%.

Termokoksnes terases dēļu priekšrocības - ūdensizturība, izmēru nemainīgums, estētiski augstvērtīgs izskats, nav sveķu. Materiāls ir ekoloģisks - ražošanas tehnoloģijas pamatā ir augstas temperatūras un ūdens tvaiku iedarbība uz zāģmateriāliem, tādējādi ļaujot izvairīties no ķīmiskās apstrādes. Koksnes bioloģiskā ilgmūžība - termokoksne ir izturīga pret pelējuma sēnīti, dažādu mikroorganismu vairošanos un citiem bioloģiskiem bojājumiem. Ātra un ērta uzstādīšana - nevajag izmantot skrūves, jo tiek izmantoti speciāli termokoksnei paredzēti stiprinājumi, kurus izmantojot nav redzamas stiprinājumu vietas.

Kalkulators Kalkulators palīdz noteikt, piemēram, cik dēļi ir nepieciešami 50 m2 terases uzstādīšanai vai cik dēļi ir vienā m3 u.tml. Vispirms izvēlieties dēļu garumu. Dimensiju lauki (biezums/platums/garums) tiks aizpildīti automātiski. Veicot aprēķinu, kalkulators piedāvā izvēlēties vairākus rādītājus (gabali, m, m2, m3). Ievadot vienu rādītāju, tiks aprēķināti visi pārējie rādītāji. Kalkulators negarantē pilnīgi precīzu aprēķinu, tāpēc lūdzu, izvērtējiet aprēķinātos rādītājus pirms pasūtījuma veikšanas.

Termo priedes terases dēlis. Kā viena no priekšrocībām ir tā, ka dēlim nav sveķu, tas ir stabils (izmērs "nestaigā"), līdz ar to ir maza iespēja, ka dēlis izlieksies vai vērpsies.

Termo tersases dēļi ir cilvēkam un videi draudzīgi, jo tā apstrādes procesā nav izmantota ķīmija. Tiem nav nepieciešama pēcapstrāde, taču ieteicams to pārklāt ar eļļu, lai tā saglabātu savu oriģinālo krāsu un tā pēc laika nepaliku pelēkā tonī.

Pateicoties termo koka īpašībām, tiem ir pretestība pret trūdēšanu, puvi, visādām sēnītēm t.sk. pelējumu. Termo kokam ir zema siltumvadītspēja, kas vasarā ir pozitīvi - terases dēļi neuzkarsīs saulē.

Viegli un ātri uzstādāmi. Skatīt uzstādīšanas instrukciju. Uz vienu terases dēļa metru nepieciešami 2.5 gab. stiprinājumi. 

Norāde JB02601154500AUOA2IA
Platums 115
Biezums 26
Suga Priede
Mitrums Termo
Garums 4500
Sortiments Terases dēlis
Kvalitāte AB
Pazīme tumšs
Zāģējuma veids D4SG
Tava atsauksme
Jānis B
pirms 2 dienām
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.
Jānis B
pirms 2 dienām
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.
Pata!