Krāsa koksnes iekšdarbiem un āra darbiem , PAINT ECO , Zoss 3l

51.44 €
Pieejamība veikalos (2)

Prece izpārdota

Par preces pieejamību lūdzu sazināties ar PATA TIMBER speciālistu, sūtot e-pastu
Ja pievienosi grozā produktus vēl par 350.00 €, iegūsi apjoma atlaidi līdz 5.00%.

Ražota uz lineļļas pernicas bāzes, pievienojot dabīgos minerālpigmentus un pildvielas, kas dziļi iesūcas koksnē un efektīvi pasargā no mitruma un saules UV (ultravioletā) starojuma. Krāsa veido elastīgu, elpojošu pārklājumu, kas pilnībā nosedz virsmas struktūru. Krāsa iesūcas koksnē, tās pārklājums neplaisā un nelobās. Izmanto dažāda veida kokmateriālu apdarei, t.sk. fasādēm, sienām, griestiem, guļbaļķiem, mēbelēm, rotaļlietām u.c. Plaši izmanto restaurācijā. Krāsu var lietot arī uz metāla, plastmasas, betona, akmens, stikla u.c. 

Krāsa Zoss. 3L

Ražota uz lineļļas pernicas bāzes, pievienojot dabīgos minerālpigmentus un pildvielas, kas dziļi iesūcas koksnē un efektīvi pasargā no mitruma un saules UV (ultravioletā) starojuma. Krāsa veido elastīgu, elpojošu pārklājumu, kas pilnībā nosedz virsmas struktūru. Krāsa iesūcas koksnē, tās pārklājums neplaisā un nelobās.

Izmanto dažāda veida kokmateriālu apdarei, t.sk. fasādēm, sienām, griestiem, guļbaļķiem, mēbelēm, rotaļlietām u.c. Plaši izmanto restaurācijā. Krāsu var lietot arī uz metāla, plastmasas, betona, akmens, stikla u.c. 

Norāde UJA00JAAF0AAAFJ
Sortiments Apstrādes līdzeklis
Apakšsortiments Krāsa
Pazīme Zoss
Iepakojuma izmērs 3l
Ražotāja kods KPE-2-3

Pielietojums: Iekšdarbi un ārdarbi. Visa veida kokam – fasādēm, guļbaļķiem, mēbelēm, sienām, griestiem u.c., kā arī metālā, betona, apmetuma  u.c. virsmām. Izmanto jaunu virsmu, kā arī iepriekš ar lineļļas pernicu piesūcinātu virsmu atjaunošanai. Plaši izmanto restaurācijā.

Žūšanas laiks: 24 stundas pie temp. +20 (± 2 ) ̊C. Pazemināta temperatūra, mitrs gaiss un koksne pagarina žūšanas laiku.

Virsmas sagatavošana:
•virsmai jābūt tīrai un sausai, bez sveķu vai putekļu atlikumiem
•koksnes mitruma līmenis nedrīkst pārsniegt 18 %
•produktu var izmantot, ja apstrādājamā virsma tiek rūpīgi attīrīta no iepriekš klātā ķīmiskā pārklājumarekomendējam darbu veikt no +10C – +25 ̊C. Nelietot uz saulē sakarsušas virsmas
•lietošanai ārdarbos, pilnīgas virsmas attīrīšanai no dažāda veida sēnītēm, zilējuma u.c. koka slimībām, iesākām virsmu apstrādāt ar atbilstošas krāsas antiseptiķi uz ūdens bāzes.

Patēriņš: 1 litrs vienai kārtai
•neēvelētam kokam ~5-8 m2
•ēvelētam ~8-12 m2
•cietkokam ~28-30 m2

Šie mērījumi ir indikatīvi. Jūsu patēriņš var atšķirties no mūsu norādēm.

Darba gaita: Rūpīgi attīrīt no iepriekš klātā ķīmiskā pārklājuma.

Iesakām divās kārtās.

•rūpīgi samaisīt produktu pirms lietošanas un darba procesa laikā

•uzklāšanai izmanto īssaru otas, velūra rullīti vai pulverizatoru (speciāli sagatavojot)

•pirmajā kārtā tiek uzklāta krāsa, pēc iespējas plānākā kārtā, kas atšķaidīta ar dabīgo terpentīnu ( līdz 15-20 %)

•pirms otrās kārtas uzklāšanas jāpaiet ne mazāk kā 24 stundām, novērtējot vai pirmā kārta ir pilnībā nožuvusi

•otrajā kārtā uzklāj neatšķaidītu krāsas toni

•otrās kārtas klājums var iegūt glancētu efektu.

Kalpošanas laiks: Aptuvenais kalpošanas laiks 8 – 10 gadi. To  būtiski ietekmē gan laika apstākļi, gan uzklāšanas metodes, gan ēkas atrašanās vieta u.c. faktori, kurus ražotājs nevar ietekmēt, kā rezultātā, kad virsma kļūst nespodra-rekomendējam atjaunot pārklājumu, uzklājot nākamo produkta kārtu.

Tava atsauksme
Jānis B
pirms 2 dienām
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.
Jānis B
pirms 2 dienām
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.
Pata!