Jaunumi

malka no ražotnes

PATA grupa ražo kamīnmalku no alkšņa, bērza, ozola un oša. Lai PATA grupas ražotā kamīnmalka būtu sausa un viegli aizdedzināma, tā tiek žāvēta. Maksimāli pieļaujamais mitrums ražotajai kamīnmalkai ir līdz 20%, savukārt pagaļu garums: 25cm +/- 2cm.
 
Saviem klientiem piedāvājam iegādāties skaldītu kamīnmalku maisos un koka kastēs tieši no ražotnēm. Zemāk norādītās cenas tiek piemērotas, ja klients iegādāto malku saņem ražotnē Saldū (Paegles, Ziedonis, Saldus pagasts) vai Inčukalnā (Miera iela 40, Inčukalns, Siguldas novads). Saldus ražotnē pieejams bērza un alkšņa kamīnmalka, savukārt Inčukalnā - osis un ozols.

Pērkot vismaz vienu paleti malkas, piemērojam samazinātu cenu:

Suga

Maisu daudzums uz paletes

Cena EUR

Alksnis

60

277,20

Bērzs

60

310,20

Ozols

60

316,80

Osis

60

323,40


Cenas dabīgā mitruma kamīnmalkai, ja klients pērk malku koka kastē (1,8 steri) vismaz vienu kasti:

Suga

Cena EUR

Alksnis

209,00

Bērzs

264,00

Ozols

253,00

Osis

264,00


Cenas žāvētai kamīnmalkai, ja klients pērk malku koka kastē (1,8 steri) vismaz vienu kasti:

Suga

Cena EUR

Alksnis

242,00

Bērzs

297,00

Ozols

286,00

Osis

297,00

 

Par kamīnmalkas iegādi lūdzam interesēties mūsu specializētajos kokmateriālu veikalos visā Latvijā vai rakstot uz retail@patatimber.lv

Aicinām ikvienu piedalīties radošā pantiņu konkursā, kurā divi visradošākie pantiņa autori saņems ugunssveci. 

Lai piedalītos konkursā, Tev: 
1. Jāpierakstās mūsu e-veikala jaunumu saņemšanai 
2. Jādodas uz mūsu Facebook lapu un zem konkursa ieraksta komentāros jāuzraksta savs pašsacerētais pantiņš, kurā jāiekļauj trīs atslēgvārdi - PATA, ugunssvece un Ziemassvētki.


Mēs priecāsimies redzēt Tavu domu lidojumu un novērtēsim asprātību.
Divus laimīgos uzvarētājus paziņosim 22. decembrī sociālajā vietnē Facebook. 

Pilnus konkursa noteikumus lasi šeit: nolikums.Visu decembri grīdas dēļiem -20% atlaide. 

Ja šobrīd plāno atjaunot grīdas segumu vai ieklāt grīdu no koka, izvēlies kvalitatīvākos grīdas dēļus. Pie mums plašā izvēlē - dažādu toņu, platumu un biezumu grīdas dēļi. Tie tiek izgatavoti no īpaši atlasīta, augstākās kvalitātes materiāla. Pateicoties speciālai dēļu virsmas apstrādei, pirms ieklāšanas tos nav nepieciešams papildus slīpēt. Visu grīdas dēļu sortimentu vari apskatīt, spiežot uz saites: grīdas dēļi.


Pērkot grīdas dēļus saņem atlaidi:

  1. -15% grīdas dēļu stiprinājumiem
  2. -15% grīdas dēļu apstrādes līdzekļiem
  3. -15% visām grīdas līstēm

Dodies uz mūsu veikaliem vai iepērcies te pat e-veikalā. 

Akcija neattiecas uz BC un C kvalitātes dēļiem. Piedāvājums spēkā 01.12.22. - 31.12.22.Ja meklē kvalitatīvus kokmateriālus sava projekta realizēšanai, tad nāc uz mūsu specializētajiem kokmateriālu veikaliem vai sazinies ar tirdzniecības pārstāvi un saņem labāko piedāvājumu Tavām vajadzībām.

Mēs realizējam savu produkciju kā vairumtirdzniecībā – lielākajiem Latvijas kokmateriālu iepirkumu uzņēmumiem, tā arī mazumtirdzniecībā – privātpersonām un celtniecības firmām.

Cenu samazinājums attiecas uz zemāk redzamajām dimensijām:Nodrošinām ātru, efektīvu un drošu kravu piegādi uz jebkuru klienta norādīto adresi.

Nenokavē! Brauc ciemos!

Lai mazinātu stresu pirmssvētku laikā, PATA TIMBER saviem klientiem jau tagad piedāvā rezervēt skaistākās svētku eglītes. Mūsu labākie eglīšu eksperti ir novērtējuši un izvēlējušies visskaistākās Latvijā audzētās eglītes podos un zāģētās eglītes. Mūsu piedāvājumā ir  Nordmann Premium extra eglītes podos un zāģētās eglītes, kā arī iemīļotās Sudrabegles podos.

Izvēlēto svētku eglīti Tev ir iespēja rezervēt un pasūtīt ar piegādi uz mājām, ofisu vai pat bērnudārzu. Piegāde iespējama visām izvēlētajām eglītēm Rīgā un Pierīgā. Piegādes zonas skaties šeit.

Lai nodrošinātu eglīšu piegādi, mūsu e-veikalā jāizvēlas sava visskaistākā Ziemassvētku eglīte un jānoformē pasūtījums. Komentāra laukā jānorāda vēlamais piegādes datums un laiks, tad jāveic tā apmaksa. Maksājums jāveic pirms noteiktā egles piegādes datuma.  

Pa visam nejauši, šogad esam saskrējušies ar Grinču un pēc vairākiem mēģinājumiem esam vienojušies, ka kopīgi vēlamies vairot labos darbus. Tāpēc šogad aicinām dot iespēju Grinčam piegādāt Tavu izvēlēto Ziemassvētku eglīti, lai pats Grinčs sāk sajust svētku noskaņojumu.

Eglīšu piegādi Grinčs uzsāks no 2. decembra. Ja vēlies, lai svētku eglīti piegādā Grinčs, veic eglīšu pirkumu mūsu e-veikalā, dodies uz http://eglites.patatimber.lv un aizpildi piegādes rezervācijas formu.

Tas ir pa visam vienkārši:

  1. Izvēlies eglīšu piegādes zonu, datumu un laiku.
  2. Aizpildi rezervācijas formu.
  3. E-veikalā izvēlies savu skaistāko Ziemassvētku eglīti un veic pasūtījuma apmaksu.
  4. Gaidi ciemos Grinču ar skaistāko svētku eglīti.

Ja vēlaties pārliecināties par piegādi konkrētā adresē, lūdzam zvanīt pa tālruni: 25611122. vai rakstiet mums e-pastu uz eglites@patatimber.lv.

Visus piegādes nosacījumus lasi šeitpiegādes informācija.


Iespējams, šī būs labākā eglīšu piegāde Rīgā un Pierīgā, ja vien Grinčs kaut ko nesalaidīs dēlī.