Jaunumi

Skrūvpāļi ar dažādiem izmēriem un profiliem ļauj izbūvēt konstrukcijas, izmantojot dažāda izmēra koka brusas. Ātri un viegli uzstādāmie skrūvpāļi bez betonēšanas pamatnēm vai rakšanas darbiem ievērojami samazina darbaspēka un materiālu izmaksas, vienlaikus samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi. Skrūvpāļu izmantošana ir daudz lētāka nekā tradicionālo pamatu izbūve, turklāt tos var demontēt īsā laikā un izmantot atkārtoti. Tos var ieskrūvēt ar metāla stieni, izmantojot piedāvātos speciālos instrumentus – reduktoru, dažādus elektriskos rotorus u.c. .Skrūvpāļi ir paredzēti dažādu nesošo konstrukciju izbūvei. Ar to palīdzību pat sarežģītos reljefa apstākļos var iegūt līdzenu pamatu bez grunts izlīdzināšanas.  Izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda un ir karsti cinkoti, kas nodrošina skrūvpāļu aizsardzību pret koroziju maksimāli ilgi.

Mūsu kokmateriālu veikalos pieejami šādi profili:
Plaši izmantoti un lieliski piemēroti ātrai un vienkāršai stabu, mastu, reklāmas stendu un žogu stabu uzstādīšanai.

Izmantot konstrukcijas, dažādu pāreju vai balstu stiprināšanai pie skrūvpāļa. M profila augšpusē ir plakans sešstūra pamats, kuram virsū var stiprināt balstus. Ar šo skrūvpāļi var iegūt līdzenu konstrukcijas virsmu, pat ļoti sarežģītos reljefa apstākļos.

Izmanto horizontālu un vertikālu konstrukciju risinājumos, kā piemēram, žogu un sētu pamati, koka māju, soliņu, norobežojošo barjeru un rotaļu laukumu aprīkojuma balsti u.c.
 
Nāc ciemos uz jebkuru no mūsu veikaliem un jautā pēc sava skrūvpāļa! Iegādājies tos arī mūsu e-veikalā


Ja nepaguvi sezonā uzbūvēt sev jaunu terasi, tad tagad ir lieliska iespēja to izdarīt, lai jau nākamās sezonas pirmās siltās dienas sagaidītu uz savas jaunās terase! Tagad pie mums iespēja iegādāties mūsu pašu ražotos terases dēļus par akcijas cenu.

Akcijas cena grupas uzņēmuma PATA ražotajiem ABC kvalitātes priedes terases dēļiem ar dimensiju 28 x 120 mm. Terases dēļi ražoti no kvalitatīvas koksnes. Brūns, augstspiedienā impregnēts 3.klasē. Piemērots āra terasēm, laipām un celiņiem.

Dimensija: 28 x 120 mm

Cena: 11.99 EUR/m2

Kvalitāte: ABC

Zāģējuma veids: DT50


Akcija spēkā līdz kamēr preci ir pieejama veikalos.

Atlaide spēkā pirkumiem arī mūsu e-veikalā!


Nāc uz jebkuru no mūsu veikaliem un iegādājies savas jaunās terases materiālus vienuviet. Pārdevēji ieteiks gan kādus terases dēļu apstrādes līdzekļus vislabāk izvēlēties, gan arī izstāstīs visu par labākajiem terases stiprinājumiem.

Mēs nodrošinām ātru, efektīvu un drošu kravu piegādi uz jebkuru klienta norādīto adresi. 

Ja Tev nedaudz pietrūkst sava plānu realizēšanai un nepieciešami zemākas kvalitātes kokmateriāli, brauc uz mūsu veikaliem un iepērcies izdevīgāk!

      

Piedāvājam dažāda platuma, biezuma un garuma dēļus ar atlaidi no dažādām sortimenta grupām – zāģmateriāli, apdares dēļi, terases dēļi, u.c. No tiem vari uzmeistarot pats savu puķu kasti, dārza mājiņu instrumentu novietnei vai pat māju savam četrkājainajam draugam.  

Lai uzzinātu, kādi kokmateriāli ir pieejami veikalā, aicinām sazināties ar kādu no veikala pārdevējiem. Sev ērtāko veikala adresi un kontaktus atradīsi sadaļā kontakti.

smilšu kaste
Līdz septembra beigām visām mūsu smilšu kastēm pazeminātas cenas.


Mūsu specializētajos kokmateriālu veikalos visā Latvijā un e-veikalā pieejamas 120x120 cm lielas smilšu kastes ar vāku. Smilšu kastes gatavotas tā, lai tās ātri un viegli var samontēt pats. Klientiem piedāvājam gan beicētas, gan netonētas ar vai bez Latvijas spēka zīmēm.  

Pilnu sortimentu apskaties spiežot uz linka: https://bit.ly/3Qk77kL

 

Piedalies konkursā un laimē smilšu kasti ar Latvijas spēka zīmēm!

Konkurss notiek mūsu sociālā tīkla tīmekļa vietnē Facebook profilā. Konkursa norises laiks no 2022.gada 15.augusta līdz 2022.gada 21.augustam.

Lai pretendētu uz balvas iegūšanu, jāveic konkursa ziņā norādītās darbības:

  1. Jābūt mūsu sociālo tīklu Facebook un Instagram lapas sekotājam
  2. Jādalās ar konkursa ziņu savā sociālo tīklu profila laika joslā
  3. Zem konkursa ziņas, komentārā jānorāda vismaz viens draugs, kurš arī vēlētos laimēt koka smilšu kasti
  4. Zem šīs sadaļas zemāk jāpierakstās veikala e-jaunumu saņemšanai

Pilnus konkursa noteikumus lasi šeit!


Piesakies PATA TIMBER jaunumiem:

Labākais piedāvājums premium klases granulām - piegāde visā Latvijā!

Aizpildi anketu, saņem atlaidi

Kokskaidu granulas ir atjaunojams kurināmais, kas ir draudzīgs apkārtējai videi un tās sadedzinot rodas siltumenerģija. Mūsu sortimentā pieejamas vairāku veidu premium klases granulas, kas paredzētas lietošanai nelielās apkures sistēmās.

Piedāvājam iegādāties par labu cenu 6 mm kokskaidu granulas, kas pakotas 15 kg polietilēna maisos. 

Turklāt, aizpildot aptaujas anketu par Atjaunojamo energoresursu izmantošana mājsaimniecībā var saņem papildus - 10% atlaidi savam pirkumam un noformējot savu pasūtījumu mūsu e-veikalā piemērosim - 50% atlaidi piegādei.

Izvēlies kvalitatīvas granulas mūsu veikalos visā Latvijā vai e-veikalā- ātri un ērti!