PATA TIMBER SIA ir specializēts kokmateriālu veikalu tīkls, Latvijas vadošā kokrūpniecības uzņēmuma PATA SIA saistītais uzņēmums.

PATA TIMBER piedāvā gan Latvijas, gan ārvalstu vadošo ražotāju koksnes produktus mājsaimniecībām un biznesa klientiem. Mazumtirdzniecības veikalos uzņēmums apkalpo privātpersonu tirgus segmentu un mazos, vidējos juridiskos klientus, tai skaitā individuālos komersantus, kas darbojas celtniecības, galdniecības un jebkurās citās jomās, kur kā izejmateriāls tiek izmantots koks. Bez tam uzņēmumā ir spēcīgi attīstīta tirdzniecības projektu daļa, kuras projektu vadītāji individuāli apkalpo un veido ilgtermiņa sadarbību ar lielajiem biznesa klientiem - būvniecības uzņēmumiem un koka konstrukciju mājražotājiem visā Latvijā.
PATA TIMBER piedāvātais sortiments aptver praktiski visu kokmateriālu klāstu - mēs piedāvājam zāģmateriālu, neapzāģētus dēļus, ēvelētus dēļus, kalibrētu materiālu, dēļus grīdai un terasei, apdares dēļus, pirts dēļus, līmētās plātnes, kā arī kurināmo materiālu - briketes un granulas. Bez tam mēs saviem pircējiem - gan mājsaimniecībām, gan biznesa klientiem - sniedzam plašu pakalpojumu klāstu pēc katra individuālajām vajadzībām, nodrošinot visaugstāko klientu apkalpošanas līmeni.
PATA TIMBER tirdzniecības tīkla veikali veiksmīgi darbojas Rīgā, Dreiliņos, Saldū, Liepājā un Valmierā. Piedāvātais plašais un konkurētspējīgais preču sortiments, garantētā materiālu kvalitāte, kā arī pievilcīgās un klientiem draudzīgās tirdzniecības vietas apliecina – PATA TIMBER ir profesionāļi savā jomā.

PATA TIMBER piedāvā:

- žāvētus un nežāvētus zāģmateriālus

- neapzāģi

- gradētu un negradētu kalibrētu materiālu, C16 un C24

- termokoksnes terases un apdares dēļus; 

- dažādu profilu apdares dēļus

- dažādu izmēru grīdas dēļus

- lapegles un priedes terases dēļus

- līmētas brusas

- ozola, oša, bērza un priedes koka līmētās plātnes

- pirts dēļus

- OSB un saplāksni

- kokmateriālu izstrādājumus

- virsmas apstrādes līdzekļus

- stiprinājumus

- līmētu brusu izgatavošanu 

ar kokmateriāliem saistītus PAKALPOJUMUS:

- materiāla krāsošanu

- augstspiediena impregnēšanu zaļā vai brūnā tonī

- antiseptizēšanu

- materiāla garināšanu

- projektu tāmēšanu

- piegādes visā Eiropā.

PATA TIMBER piedāvātās produkcijas kvalitāti apliecina FSC® (FSC-C123708) sertifikāts.