Akcija

ISOVER Minerālvate loksnēs, KL35 150 x 565 x 1170

26,20 EUR

Ne vairāk kā 5 produktu

Lai uzzinātu precīzu preču atlikumu, lūdzu, sazinieties ar konkrēto veikalu!
Par preces pieejamību lūdzu sazināties ar PATA TIMBER speciālistu, sūtot e-pastu uz info@patatimber.lv
Summa

Elastīgas minerālvates loksnes bez pārklājuma.

Piemērota: Pirtīm, ventilējamām fasādēm, siltinātiem mansardiem, grīdām ar vēdināmu pagrīdi.

Pielietojums: 
ISOVER KL 35 loksnes galvenokārt izmanto sienu, griestu un grīdu siltumizolācijai. Produkts ir piemērots koka, metāla un mūra konstrukciju izolācijai. Loksnēm piemīt ļoti labas skaņas izolācijas īpašibas. Pateicoties materiāla elastīgumam materiāls labi pieguļ konstrukcijai. Loksnes ar platumu 565 mm paredzētas uzstādīt koka karkasa konstrukcijā (ar soli 560 mm.) 610 mm loksnes paredzētas uzstādīšanai metāla karkasā. Lokšņu standarta izmērs ir 565 x 870 mm un 565 x 1170 mm, un 610 x 1170 mm.

Izgatavotas no neorganiska materiāla un ir ķīmiski neitrālas, kā arī, nesatur vielas, kas izraisa koroziju.
Tās ir bez smaržas, neveicina puvi un pelējumu. Izstrādājums atbilst M1 emisijas klasei būvmateriāliem (augstākais vērtējums). M1 klase ir droša izvēle cilvēkiem, kas cieš no alerģijām un slimo ar elpošanas ceļu slimībām.

Uzstādīšana:
ISOVER KL 35 loksnes uzstāda galvenokārt koka vai metāla karkasā, neizmantojot papildu stiprinājumus. Lai nodrošinātu optimālu siltumizolācijas materiāla nostiprināšanu jāaizpilda viss tam paredzētais apjoms. Tādēļ, izolācijas materiāla izmērs platumā ir jāņem nedaudz lielāks par izmēru starp statņiem (no 10 līdz 15 mm). Turklāt, uzstādot izolācijas plāksnes, jāseko lai nepaliek tukšumi stūros un malās. Izolācijas plāksnes biezums jāizvēlas saskaņā ar konstrukcijas biezumu (kokmateriālu, vai metāla profila) tā, ka izolācija vienmēr aizpilda pilnu konstrukcijas biezumu. Lietojot speciālus stiprinājumus ISOVER KL35 loksni var uzstādīt bez karkasa konstrukcijas. Lai nodrošinātu atbilstību noteiktās konstrukcijas prasības, vienmēr izpildiet projektētāja/konstruktora norādījumus.

Iepakojums:
ISOVER KL 35 loksnes ir iesaiņotas saspiestā veidā iepakojuma plēvē, tā ka, iepakojuma apjoms ir gandrīz mazāk nekā puse no faktiskā lokšņu apjoma. Multipakas iepakojums ir iepakota tā, lai to varētu uzglabāt āra apstākļos.

Lietošana un glabāšana:
Izolācijas materiāli jāglabā tā, lai tie būtu aizsargāti no lietus, vēja, sniega un sakaršanas. Multipaku iepakojumam ir speciāls aizsargpārsegs glabāšanai āra apstākļos.

315005651170CT
Biezums
150