Akcija

ADLER Pullex Bodenol Eļļa terasēm, aizsargājoša, bezkrāsaina, 2,5l

0,00 EUR

Ne vairāk kā 5 produktu

Lai uzzinātu precīzu preču atlikumu, lūdzu, sazinieties ar konkrēto veikalu!
Par preces pieejamību lūdzu sazināties ar PATA TIMBER speciālistu, sūtot e-pastu uz info@patatimber.lv
Summa

Speciāli terasēm paredzēta eļļa ar visaugstākajām koksni aizsargājošajām īpašībām.

Pārklājums aizsargā pret zilējumu un sēnīšu izraisītu trūdēšanu.

Ūdeni atgrūdoša un ar augstu iesūkšanās spēju eļļa horizontālām koka virsmām ārpus telpām. Aizsargā lapu kokus un skujkokus no netīrumu, piemaisījumu un mitruma ietekmes. Īpaši mikronizēti pigmenti nodrošina teicamu noturību pret atmosfēras iedarbību un ultravioleto starojumu, kā arī izcilu krāsu toņu saglabāšanu eksotisko koku šķirnēm.

Produkts ir izgatavots no dabīgām rafinētām eļļām, kurām pievienotas augstvērtīgas nepieciešamās piedevas aizsardzībai pret koksni noārdošiem faktoriem: saules (UV) starojuma, mitruma, baktērijām, sēnītēm. Eļļas tonis ir noturīgs (neizbalē), tas brīnišķīgi izceļ koksnes šķiedras dabīgo zīmējumu – tekstūru.

Eļļa, kaut arī ar eļļām netipiski augstu sausnes saturu, ir ļoti plūstoša – tā dziļi iesūcas koksnes porās un plaisās, tāpēc īpaši labi pasargā horizontālas, lietum un saulei eksponētas virsmas. Pareizi uzklāta, tā neveido kārtu, kas varētu nolobīties.

Eļļa ir piemērota gan skuju koku (priede, lapegle), gan lapu koku, cēlkoku terasēm. Arī uzklāta uz termokoksnes un plastikāta jeb kompozītmateriāla (WPC) terašu dēļiem tā ievērojami atvieglos terases kopšanu un ilgstošāk saglabās terases izskatu svaigu.

Uzklāt ar otu.

Patēriņš (m2 / 1 l) Aptuveni 15

Detalizētu informāciju skatīt sadaļā ''Kvalitātes apraksts''.

UAG0000ADAAAAE1
Sortiments
Apstrādes līdzeklis
Apakšsortiments
Eļļa
Iepakojuma izmērs
2,5l
Ražojuma kods
5054702
Pielietojums
Terasei

Produkts paredzēts horizontālām koka virsmām, kuras nav ar noturīgu formu, lietošanai ārpus telpām- balkonu grīdām, gājēju celiņiem, terasēm un tamlīdzīgi. Īpaši piemērots lapeglei un eksotiskām sugām, piemēram bangkirai, tīkkoks un massaranduba. 

Produkts nesatur aromātiskos šķīdinātājus.

Aktīvā viela:

0,3% IPBC (Jodopropinilbutilkarbamāts)

Uzmanību: neizsmidzināt produktu! Pamata (substrāta) veids un īpašības un koka mitrums ietekmē patēriņu. Precīzu patēriņu var iegūt, iepriekš veicot izmēģinājuma pārklājumu.