Kāpēc pirkt kokmateriālus internetā?

Priecājamies, ka esat izvēlējušies PATA specializēto kokmateriālu interneta veikalu. Kokmateriālu iegāde internetā sākotnēji var šķist sarežģīta un neērta, tāpēc mēs pastāvīgi uzlabojam procesus, lai nodrošinātu ātru un ērtu iepirkšanās pieredzi patatimber.lv. Esam apkopojuši vairākus iemeslus, kamdēļ kokmateriāli droši iegādājami internetā, PATA e-veikalā:

Mēs nodrošinām drošus maksājumus ar SEB bankas atbalstu, tāpēc Tu vari būt pārliecināts, ka Tava personīgā un finanšu informācija ir drošībā un aizsargāta. Mūsu e-veikalā dota iespēja izvēlēties sev ērtāko apmaksas veidu – skaidrā naudā preču saņemšanas brīdī PATA veikalos, ar norēķinu karti, ar interneta banku vai ar bankas pārskaitījumu.

Tu vari būt pārliecināts, ka norādītās preču cenas un akcijas ir īstas un atbilst realitātei. Vēl viena priekšrocība pērkot kokmateriālus mūsu e-veikalā, ir tā, ka uzreiz, ievadot piegādes adresi, varēsiet redzēt piegādes izmaksas katram piegādes veidam. Katrai mūsu precei e-veikalā ir pievienotas kvalitatīvas bildes, kas precīzi parāda, kā tās izskatās veikalā. Tas ir īpaši svarīgi tieši  terases dēļiem, apdares dēļiem un grīdas dēļiem, lai varētu redzēt, kā atšķiras katras kvalitātes un klases dēļi, kādā attālumā viens no otra ir zari. Kokmateriālu bildes ir no vairākiem leņķiem. Apdares un terases dēļi bildēs ir savienoti kopā, lai redzētu, kā konkrētais dēļu profils izskatīsies uz lielāka laukumu – uz mājas sienas vai terases.

Lai vieglāk būtu izvēlēties dēli un pieņemt pareizu lēmumu, kas balstīts uz informāciju, pie kokmateriāliem ir pievienots arī detalizēts preces apraksts, kvalitātes apraksts, ar ko atšķiras dažādu klasu un šķiru dēļi, un tehniskā informācija ar dēļu profila rasējumu. Liela daļa no mūsu kokmateriāliem ir sertificēti, kas norāda uz izsekojamu kokmateriālu izcelsmi un godprātību. 

Ar mums var sazināties, rakstot e-pastu uz retail@patatimber.lv, zvanot +371 25611122 vai sūtot ziņas mūsu sociālajos tīklos – Facebook, Instagram, Linkedin un Tik Tok. Iepērkoties mūsu e-veikalā, jūs ietaupīsiet laiku un naudu un varēsiet vairāk laika veltīt saviem darbiem, un ķerties pie projektu realizācijas. Tavs kokmateriālu veikals arī internetā.

Pata!