Tagad arī pie mums atlaides, uzrādot “Goda ģimene” apliecību

2023-01-01 14:12:00
Atbalstot Latvijas Goda ģimenes, esam pievienojušies Latvijas Goda ģimenes atbalsta programmai „3+ Ģimenes karte”.
Visiem "Goda ģimene" apliecību īpašniekiem mūsu specializētajos kokmateriālu veikalos Latvijā un e-veikalā tiek piemērotas šādas atlaides:

  • 10% atlaide no aktuālās cenas visiem sortimentā esošajiem terases, apdares un grīdas dēļiem, kalibrētiem/ēvelētiem kokmateriāliem, zāģmateriāliem, koka plātnēm, stiprinājumiem, apstrādes līdzekļiem un kurināmajam.
Lai saņemtu atlaidi veikalā, pirms pirkuma apmaksas veikala darbiniekam lūdzam uzrādīt derīgu Latvijas Goda ģimene  (“3+ Ģimenes karte”) apliecību, LT vai EST ģimenes karti un personu apliecinošu dokumentu. Savukārt e-veikalā pie pirkuma noformēšanas, speciālajā laukā jānorāda kartes ID numurs.

Atlaides nesummējas un netiek piemērotas speciālajiem piedāvājumiem “Laba cena” un “Akcija”.

Apliecība “Goda ģimene” ir valsts veidota un Sabiedrības integrācijas fonda īstenota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kuras aprūpē trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte. 

Sīkāka informācija par karti un kā to iegūt, skatīt šeit.
Pata!