PATA TIMBER ikdienā apkalpo ne tikai privātpersonas, bet arī biznesa klientus. Uzņēmumā ir izveidota atsevišķa, spēcīgi attīstīta tirdzniecības projektu daļa, kuras projektu vadītāji individuāli apkalpo un veido ilgtermiņa sadarbību ar biznesa klientiem - galvenokārt būvniecības uzņēmumiem un koka konstrukciju mājražotājiem visā Latvijā. 

Juridiskajiem klientiem biznesa apjoma pasūtījumiem tiek nodrošinātas īpašas cenas un korporatīvās sadarbības nosacījumi.
Jaunums!
Veic pirkumus kā juridiska persona arī PATA TIMBER e-veikalā!

Lai veiktu pirkumus e-veikalā, juridiskās personas aicinām reģistrēties patatimber.lv e-veikalā un aizpildīt pilnvaru, pirkumiem e-veikalā.
Pēc nosūtījuma pieprasīšanas 1-3 dienu laikā uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums par konta izveidi un , ja esat PVN maksātājs, jūsu rēķinā tiks automātiski piemērots reversais PVN. 

Lai uzsāktu sadarbību un saņemtu labāko piedāvājumu, aicinām aizpildīt Drauga anketu un nosūtīt to mūsu tirdzniecības projektu vadītājiem.

Kāpēc biznesa klienti izvēlas PATA TIMBER?

Profesionalitāte. Mēs piedāvājam individuālus, klientu vajadzībām pielāgotus risinājumus. Mūsu pieredzējušie tirdzniecības pārstāvji rūpīgi izvērtē katra klienta projektu, iesakot efektīvākos kokmateriālu izmantošanas veidus.

Uzmanība pret klientiem. Mēs cienām un novērtējam savus klientus, sniedzot vislabāko klientu apkalpošanu un nodrošinot ilgtermiņa sadarbību. Klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte.

Drošība un kvalitāte. Mēs piedāvājam kvalitatīvus un sertificētus kokmateriālus (CE, FSC), kas atbilst drošības standartiem, tādējādi atbalstot ilgtspējīgas būvniecības principus. 

Godīgums. Mēs atbildīgi un godprātīgi attiecamies pret saviem klientiem un to vajadzībām, nodrošinot skaidru un precīzu komunikāciju. Turklāt mēs garantējam vienkāršu un caurspīdīgu cenu politiku.

Attīstība. Mēs pastāvīgi strādājam pie jaunu preču un pakalpojumu piedāvājuma mūsu klientiem, kā arī pilnveidojam uzņēmuma procesus, lai paaugstinātu klientu apkalpošanas līmeni.