Terases dēļi

Vasaras rīts. Gardas kafijas tase. Koka terase. Izbaudi mirkli! Tādu būs daudz, bet katrs neatkārtojami īpašs. Izvēlies koka terases dēļus, kas saulē uzkrās enerģiju, lai vēlāk to nodotu Tev!

Konstrukciju materiāls

Būvē droši! Materiāls, kurš ir gradēts pēc stiprības, ir paredzēts konstrukcijām. Tas ir precīzs izmēros un sertificēts atbilstoši visiem drošības standartiem.

Apdares dēļi

Pieliec roku dēļu sienai - tā ir silta. Sajūti meža pieskārienu. Ieklausies - tā elpo. Iekšējās un ārējās apdares dēļi ir dabīgs, ekoloģiski tīrs koksnes produkts, kas mājai piešķirs neatkārtojamu dizainu un auru.

Līmētas plātnes

Līmētas koka plātnes no masīvkoka un garumā audzēta materiāla sagatavēm. Tās dos Tev iespēju radīt izcilas mēbeles, izturīgas palodzes, kvalitatīvas kāpnes. Tev atliek tikai izvēlēties starp ozola spēku, oša stiprumu, bērza gaišumu vai priedes siltumu.

Zāģmateriāls

Miljoniem gadu laikā daba ir radījusi unikālu, neatkārtojamu materiālu - koksni. Cilvēks to iemācījies pārstrādāt gatavos produktos - vieglos, izturīgos, ērti apstrādājamos kokmateriālos ar teju neierobežotām pielietošanas iespējām. Un tādi ir arī zāģmateriāli!

Kalibrēts / ēvelēts materiāls

No vienas līdz četrām pusēm gludi ēvelēta virsma - dažādos izmēros, rūpnieciski žāvēti, pēc stingrības gradēti kokmateriāli ar augstāko pievienoto vērtību kādam Īpašajam projektam. Tiem, kas zina, ka vēlas labāko.

Termokoksne

Termokoksnes izmantošanas iespējas ir ļoti plašas - gan fasāžu ārējam apšuvumam, gan interjera veidošanai. Visbiežāk termokoksne tiek izmantota ārējai un iekšējai apdarei, terasēm, grīdām, būvējot pirtis, lapenes, dārza mājas, retāk - balkonu un verandu konstrukcijām, dārza mēbelēm, logu rāmjiem un durvīm.

Pirts dēļi

Izkurini pirti, attīri miesu un garu! Melnalkšņa un apses liegā smarža, lāvas dēļu maigā masāža - šis process cilvēkam vienmēr ir bijis īpašs. Neliedz to sev, ļaujies aicinājumam!

Grīdas dēļi

Atver durvis masīvkoka grīdas dēļiem, un līdzi nāks jaunas, nebijušas izjūtas. Ieklāj, noauj kājas un uzņem koka enerģiju!

Līmētas brusas

Izturīgs un uzticams risinājums - līmētas brusas! Līmētu koka konstrukciju pielietošana ļauj ietaupīt kokmateriālu, kā arī nodrošina daudz plašāku iespējamo formu izveidi, salīdzinot ar masīvkoka zāģmateriālu, kas tiek izmantots vienā gabalā.

OSB / Saplāksnis

Konstrukciju plātnes pārsvarā izmanto karkasa būvniecībā, grīdas un sienas apšuvumam, kā arī dažādu oriģinālu dizainu radīšanā.

Kurināmā koksne

Vasarā izbaudi grila priekus, ziemā - sasildies!

Citi produkti

Sortimentā ir pieejami virpoti, impregnēti koka mieti, kā arī dažādu profilu un izmēru priedes koka līstes un durvju apmales.

Vasaras piedāvājums - smilšu kaste!