Akcija

Saviem klientiem piedāvājam kokmateriālu gruntēšanas, krāsošanas, lakošanas un aizsarglīdzekļu uzklāšanas pakalpojumus.

Dēļu gruntēšana un krāsošana iespējama trīspusēja un četurpusēja. Krāsošanas process notiek rūpnieciski, kas ļauj iegūt vienmērīgāku un kvalitatīvāku virsmas pārklājumu. Piedāvājam rūpnieciski krāsotus gan apdares, gan terases dēļus, kas izgatavoti no priedes, egles vai lapegles. Apdares dēļiem ir iespējami dažādi virsmas apstrādes veidi - ēvelēta vai zāģēta virsma, strukturēta jeb birstēta, mikrorievota.

Krāsošanas pakalpojuma pasūtīšanas kārtība

1.solis

Izvēlieties produkciju, kuru Jūs vēlaties apstrādāt. Piemēram, apdares dēļi, grīdas dēļi vai terases dēļi. Minimālais daudzums, kuru varam nokrāsot ir 80 m2.

2.solis

Nāciet ar krāsas paraugu uz kādu no mūsu veikaliem vai izvēlieties sev vēlamo toni no RAL krāsu kataloga (RAL katalogs internetā www.ralcolor.com). Kad veiksiet pasūtījumu, lai pārliecinātos, ka krāsa uz koka izskatās tieši tāpat kā katalogā, mēs Jūsu izvēlēto krāsu uzklāsim uz koka parauga (15 EUR par vienu krāsas paraugu). Ja Jūs apmierina izvēlētais krāsu tonis mēs sākam krāsošanu.

Krāsošana ir iespējama ar sedzošo (nav redzama koksnes struktūru) vai lazūra jeb caurspīdīgo (ir redzama koksnes struktūru) krāsu.

3.solis

Pēc toņa apstiprināšanas Jums ir jāizvēlas krāsošana no 3 vai 4 pusēm, kā arī tas, vai ir nepieciešams krāsu uzklāt 1 vai 2 kārtās.

Kokmateriāla krāsošanas cenu ietekmē dažādi faktori, tāpēc lūdzam sazināties ar sev tuvāko PATA TIMBER veikalu

Impregnēšana nozīmē koksnes izstrādājumu piesūcināšanu ar aizsarglīdzekļiem, kas vairākas reizes pagarina materiālu kalpošanas laiku. Koks tiek droši pasargāts no potenciāliem noārdīšanas faktoriem, tādiem kā puve, pelējuma sēnītes, koksngrauži utt. Turklāt, šādi apstrādātai koksnei piemīt spēja pretoties mitrumam, kas savukārt samazina koksnes uzbriešanas un deformēšanās riskus.
Mēs saviem klientiem piedāvājam divas impregnēšanas krāsas: zaļu un brūnu. Izvēle ir tikai un vienīgi katra klienta gaumes jautājums, jo koksnes aizsardzības īpašības atkarībā no krāsas nemainās.

Augstspiediena impregnēšanai tiek izmantots videi draudzīgs impregnēšanas šķidrums, kas nesatur arsēnu un hromu.

Mūsdienās par efektīvāko uzskatāma vakuuma spiediena impregnēšanas tehnoloģija. Apstrāde notiek speciālā autoklāvā, kurā noris šādi procesi:

- sākuma vakuums, kas atver koksnes sīkākās poras un maksimāli atsūc no tām mitrumu;
- spiediens (12 bar), kas iespiež aizsarglīdzekli iespējami dziļi koksnē;
- beigu vakuums, kas atsūc lieko šķidrumu no koksnes virsmas.

Impregnēšanas rezultātu var ietekmēt dažādi faktori, piemēram, koksnes suga, mitrums un pats impregnēšanas process, kas dos attiecīgu kokmateriālu impregnēšanas kvalitāti.
APSTRĀDES VEIDS EUR/m3
Augstspiediena impregnēšana zaļā tonī (HC 2.klase) 22,00
Augstspiediena impregnēšana brūnā tonī (HC 2.klase) 29,00
Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, lūdzam sazināties ar sev tuvāko PATA KOKMATERIĀLI veikalu.

Antiseptizēšana ir koksnes pasargāšana ar ķīmiskām jeb antiseptiskām vielām. Antiseptizēšana ir drošākais līdzeklis, lai novērstu koksnes vērtības zudumus dažādu bioloģisku faktoru iedarbības rezultātā, pasargājot no zilējuma un pelējuma sēnes bojājumiem. Antiseptizēšana no impregnēšanas galvenokārt atšķiras ar to, ka antiseptizējot materiāls netiek apstrādāts augstspiedienā, bet tiek iegremdēts tam paredzētā mērcēšanas vannā un piesūcināts ar speciālu antiseptizēšanas šķidrumu. Šim procesam pārsvarā izmanto zaļu vai caurspīdīgu apstrādes līdzekli.
Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, lūdzam sazināties ar sev tuvāko PATA TIMBER veikalu.

Gadījumā, ja iegādāto materiālu klients vēlas transportēt savā automašīnā vai arī tas ir nepieciešams īpašā garumā, piedāvājam garināšanas pakalpojumu.

Materiāla garināšanas cena par 1 zāģējuma vietu ir 0,50 EUR.

Saviem klientiem piedāvājam izveidot būvniecības projektā nepieciešamo kokmateriālu tāmi.

Par šo pakalpojumu lūdzam sazināties ar kādu no tirdzniecības projektu vadītājiem.

Rezervē PATA TIMBER nomas piekabi Rīgas vai Dreiliņu veikalos.

Klientiem, kuri vēlas iegādāto materiālu nogādāt nepieciešamajā vietā ar savu auto, piedāvājam izīrēt 5,1 metru garu vienas ass piekabi ar tentu.
Lai iznomātu piekabi, jums būs nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Nomas cena:
6 EUR/h pirmā stunda
3 EUR/h katra nākamā stunda
75 EUR/diennaktī

Kā pieteikt piekabes nomu? 

- Veic pasūtījumu PATA TIMBER e-veikalā;
- Izvēlies saņemšanu Rīgas vai Dreiliņu veikalā;
- Komentārā vari norādīt vēlamo laiku un datumu;
- Izvēlies apmaksu ar bankas pārskaitījumu.

Pēc pasūtījuma veikšanas, ar Jums sazināsies PATA TIMBER konsultants, lai precizētu piekabes nomai pieejamos laikus.
Apmaksu par nomu varēsiet veikt ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas veikalā.

Pirms piekabes saņemšanas, esot veikalā, lūgsim aizpildīt piekabes nomas līgumu un iemaksāt drošības naudu 50 EUR apmērā.