Norēķini ar skaidru naudu

Ja esiet izvēlējies Pasūtījuma apmaksu ar skaidru naudu, tad to iespējams veikt saņemot Preci PATA TIMBER veikalos Dreiliņos vai Rīgā. Šādā gadījumā Pārdevējs veic Pasūtījuma sagatavošanu/komplektāciju 1-3 darba dienu laikā no apstiprināta Pasūtījuma saņemšanas dienas.

Norēķini ar debetkarti / kredītkarti

Apmaksu par pasūtījumu ar Debetkarti / Kredītkarti variet veikt gan tiešsaistē , izvēloties jums ērtāko norēķinu karti, gan saņemot preci PATA TIMBER veikalos Dreiliņos, Saldū, Liepājā, Valmierā un Rīgā.

Norēķini ar interneta banku

Apmaksu par pasūtījumu ar interneta banku variet veikt tiešsaistē , izvēloties jums ērtāko interneta banku:  SEB,  Lumonor /DNB vai Luminor/Nordea .


Bankas pārskaitījums

  • Ja vēlaties apmaksāt Pasūtījumu, veicot pārskaitījumu uz Pārdevēja bankas kontu, apstiprinot Pasūtījumu uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet avansa rēķinu, par kuru pārskaitījums ir jāveic 5 (piecu) darba dienu laikā no Pasūtījuma apstiprināšanas brīža.
  • Pēc samaksas saņemšanas par attiecīgo pasūtījumu PATA TIMBER veic Pasūtījuma sagatavošanu un komplektēšanu 1-3 darba dienu laikā no dienas, kad saņēmis samaksu no Pircēja par Pasūtījumu, atkarībā no Pasūtījuma apmēra un pie nosacījuma, ja Prece/-s ir uz vietas Pārdevēja veikalos/noliktavās.
  • Gadījumā, ja Pārdevējs - PATA TIMBER no Pircēja nav saņēmis samaksu par attiecīgo apstiprināto Pasūtījumu 5 (piecu) darba dienu laikā no tā apstiprināšanas brīža, Pārdevējs pēc savas izvēles vai nu sazinās ar Pircēju un vienojas par konkrētu samaksas datumu vai arī paziņo Pircējam par Pasūtījuma anulēšanu.