Akcija

Norēķini ar skaidru naudu

Ja esiet izvēlējies Pasūtījuma apmaksu ar skaidru naudu, tad to iespējams veikt saņemot Preci PATA TIMBER veikalos Dreiliņos vai Rīgā. Šādā gadījumā Pārdevējs veic Pasūtījuma sagatavošanu/komplektāciju 1-3 darba dienu laikā no apstiprināta Pasūtījuma saņemšanas dienas.

Norēķini ar debetkarti / kredītkarti

Apmaksu par pasūtījumu ar Debetkarti / Kredītkarti variet veikt gan tiešsaistē , izvēloties jums ērtāko norēķinu karti, gan saņemot preci PATA TIMBER veikalos Dreiliņos, Saldū, Liepājā, Valmierā un Rīgā.

Norēķini ar interneta banku

Apmaksu par pasūtījumu ar interneta banku variet veikt tiešsaistē , izvēloties jums ērtāko interneta banku:  SEB,  Lumonor /DNB vai Luminor/Nordea .


Bankas pārskaitījums

  • Ja vēlaties apmaksāt Pasūtījumu, veicot pārskaitījumu uz Pārdevēja bankas kontu, apstiprinot Pasūtījumu uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet avansa rēķinu, par kuru pārskaitījums ir jāveic 5 (piecu) darba dienu laikā no Pasūtījuma apstiprināšanas brīža.
  • Pēc samaksas saņemšanas par attiecīgo pasūtījumu PATA TIMBER veic Pasūtījuma sagatavošanu un komplektēšanu 1-3 darba dienu laikā no dienas, kad saņēmis samaksu no Pircēja par Pasūtījumu, atkarībā no Pasūtījuma apmēra un pie nosacījuma, ja Prece/-s ir uz vietas Pārdevēja veikalos/noliktavās.
  • Gadījumā, ja Pārdevējs - PATA TIMBER no Pircēja nav saņēmis samaksu par attiecīgo apstiprināto Pasūtījumu 5 (piecu) darba dienu laikā no tā apstiprināšanas brīža, Pārdevējs pēc savas izvēles vai nu sazinās ar Pircēju un vienojas par konkrētu samaksas datumu vai arī paziņo Pircējam par Pasūtījuma anulēšanu.