Akcija

Juridiskajiem klientiem un PVN maksātājiem

Ja esat saimnieciskās darbības veicējs un jums ir PVN maksātāja numurs, tad Jums ir jāreģistrējas www.patatimber.lv e-veikalā kā Juridiskai personai norādot atbilstošu informāciju. Pēc reģistrācijas apstiprināšanas, Jūsu lietotāja profilam preces www.patatimber.lv e-veikalā tiks attēlotas un Jūs varēsiet tās iegādāties atbilstoši nodokļa maksātāja statusam un PVN likmei.

Ir PVN maksātāja statuss:
• Kokmateriāliem, kurināmajam - Reversā PVN likme;
• Būvmateriāliem un citām standarta precēm 21% PVN likme.

Nav PVN maksātāja statuss:
• Kokmateriāliem, kurināmajam, būvmateriāliem u.c. precēm 21% PVN likme.

Lai izveidotu juridiskas personas kontu patatimber.lv e-veikalā, juridiskai personai ir jāsaņem apstiprinājums no mūsu klientu servisa, kas pārbaudīs iesniegto informāciju un pilnvaras šāda konta izveidei.
Konta izveidei ir nepieciešama pamatinformācija par uzņēmumu un kontaktpersonu, kā arī aizpildīta, parakstīta un iesniegta 
pilnvara.
Pēc reģistrācijas nosūtījuma pieprasīšanas 1-3 dienu laikā uz reģistrācijas laikā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums par juridiskas personas konta izveidi. 

Fiziskām personām

E-veikalā patatimber.lv ir attēlotas mazumtirdzniecības cenas ar pievienotās vērtības nodokli (PVN):
• kurināmajam 12% PVN likme;
• pārējām precēm 21% PVN likme.

Ja fiziskas persona ir PVN maksātājs, tad PVN likmes tiek piemērotas atbilstoši šim statusam. Sīkāk lūgums skatīties sadaļā – Juridiskiem klientiem un PVN maksātājiem.