Akcija

PNZ “Terrassen-Öl” , Eļļa terasēm - aizsargājoša, pelēka, 2.5l

51,00 EUR

Ne vairāk kā 5 produktu

Lai uzzinātu precīzu preču atlikumu, lūdzu, sazinieties ar konkrēto veikalu!
Par preces pieejamību lūdzu sazināties ar PATA TIMBER speciālistu, sūtot e-pastu uz info@patatimber.lv
Summa

PNZ terašu eļļa ir piemērota koka virsmām ar augstu izturību pret laika apstākļiem un UV, kā arī aizsargā un rūpējās par koka virsmu ilgtermiņā.

Pemērota vietējiem un eksotiskiem kokiem ozolam, ciedrai, lapeglei, Duglasa eglei, Bangkirai, Iroko, Robinia un citiem. Terases eļļa aizsargā visu koksni āra apstākļos. Tā ir ideāli piemērota terasēm, koka klājiem un terases mēbelēm. Produkts ilgtermiņā aizsargā koksni no UV stariem un ar laika apstākļiem saistītiem bojājumiem. Pēc žūšanas ir izturīgs pret nodilumu. Bez toksiskām vielām un bez smaržas.

PATĒRIŅŠ
Patēriņš apm. 50 ml / m², t.i. atkarībā no koksnes veida un virsmas (ēvelēta vai raupja, zāģēta) ar vienu litru terases eļļas pietiek apmēram 20 m² vienā uzklāšanas reizē. Ar rievotu koksni patēriņš var palielināties (koeficients 2 - 3). Mazāks patēriņš ietekmē krāsas noturību.

Detalizētu informāciju skatīt sadaļā ''Kvalitātes apraksts''.

UJM00JFADAAAAMJ
Sortiments
Apstrādes līdzeklis
Pazīme
Pelēka
Iepakojuma izmērs
2,5l
Pielietojums
Terasei

LIETOŠANA

Virsmai jābūt tīrai, bez putekļiem un sausai.

Pirms eļļas uzklāšanas notīrīt (aļģes, taukus, netīrumus). Koksnei, kas svaigi piesūcināta ar koksnes ar impregnējošu materiālu (ļaut nožūt līdz 4 nedēļām līdz pirmajai reizei, kad paredzēts uzklāt eļļu.

Ja skujkokam pastāv (sēnīšu risks) un atrodas ārpus telpām, pirms pirmā slāņa, apstrādājiet ar piemērotu impregnēšanas grunti.

  •  Apstrādes temperatūra (ieskaitot žūšanu) virs + 8 ° C. Koksnes mitrums ne vairāk kā 18%, gaisa mitrums <60%.
  •  Darbojas atšķirīgi uz dažādām virsmām. Nepieciešams izmēģinājuma paraugs.
  •  Lūdzu, pievērsiet uzmanību konstruktīvai koksnes aizsardzībai.
  •  Pirms lietošanas un lietošanas laikā labi samaisiet saturu.
  •  Apdare ar piemērotu bezkrāsainu virskārtu palielina nodiluma aizsardzību.
  •  Eļļu uzklājiet plāni un vienmērīgi - izvairieties no slāņošanās un noņemiet lieko eļļu.
  •  Terases eļļu uzklājiet uz neapstrādātas koksnes. Koksne ir izturīga pret laika apstākļiem pēc divām līdz trim uzklāšanas reizēm ar suku, veltni vai smidzināšanas sprauslu, ar starpposma žāvēšanas periodu 12 stundas. Pēc kopšanas terases eļļu var uzklāt uz visām parastajām krāsām ar nosacījumu, ka virsma ir stabila. (Noslīpējiet nenesošu zemi!) Pēc tam krāsojiet, kā aprakstīts iepriekš.

UZGLABĀSANA
Vēsā vietā, bet bez sala.

SASTĀVS
Rafinētas dabiskās eļļas, piemēram, sojas un saulespuķu eļļa, izoalifāti, dabīgi vaski, bez svina žāvējoši līdzekļi, neodekānskābe, kobalta sāls, pentanona oksīms, dzelzs oksīda pigmenti, titāna dioksīds.

SVARĪGI
Izsmidzinot, var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpojiet aerosolu vai miglu. Satur neodekānskābi, kobalta sāli. Var izraisīt alerģiskas reakcijas. Iespējamās saskares ar ādu gadījumā iesakām valkāt piemērotus cimdus (nitrila). Slīpējot, valkājiet smalku putekļu masku. Drošības datu lapa ir pieejama pēc pieprasījuma. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, turiet sagatavojiet iepakojumu vai etiķeti. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Pirms lietošanas izlasiet etiķeti. Ja izmantojat vairākus iepakojumus ar dažādiem sērijas numuriem, sajauciet tos kopā lielākā traukā. Pārstrādei nododiet tikai pilnīgi tukšus iepakojumus. Sažuvušu materiālu atliekas var izmest kopā ar sadzīves atkritumiem vai kā būvlaukuma atkritumus.
Produkti ir droši un ērti lietojami.