Akcija

PNZ “Aussen-Öl” , Eļļa fasādēm un ārdarbiem ar toni, Ozolkoks/Olīva, 2.5l

56,00 EUR

Ne vairāk kā 5 produktu

Lai uzzinātu precīzu preču atlikumu, lūdzu, sazinieties ar konkrēto veikalu!
Par preces pieejamību lūdzu sazināties ar PATA TIMBER speciālistu, sūtot e-pastu uz info@patatimber.lv
Summa

Eļļa ārdarbiem “Aussen-Öl” – Dabiski aizsargā koku, atgrūž ūdeni un ir izturīga pret UV starojumu. 

Piemērota vietējo un eksotisko šķirņu koka pirmajai apstrādei un apstrādes atjaunošanai (koka grīdas, koka terases, fasādes apšuvums, logi, durvis, dārza mājiņas, pildrežģi, rotaļu laukuma aprīkojums utt.).

Krāsainā ārdarbu eļļa nodrošina labu aizsardzību pret nelabvēlīgu laikapstākļu ietekmi.

Patēriņš
Aptuveni 60–70 ml/m², t. i., ar 1 litru ārdarbu eļļas pietiek, apmēram, 15 m² platības apstrādāšanai ar eļļu atkarībā no koksnes veida un virsmas (ēvelēta vai zāģēta). Patēriņš var palielināties, ja apstrādā nelīdzenu koka virsmu (2 vai 3 reizes). Mazāks patēriņš samazina pārklājuma izturību.

Detalizētāk par produktu skatīt sadaļā ''Kvalitātes apraksts''.

UJL00NZADFAAAMJ
Sortiments
Apstrādes līdzeklis
Iepakojuma izmērs
2,5l
Pielietojums
Fasāde-terase

Lietošana/uzklāšana

Virsma nedrīkst būt apsarmojusi, tai jābūt tīrai, bez putekļiem un sausai.

Koksnei ar īpaši lielu komponentu saturu pirms pirmās apstrādes jāļauj aptuveni 4 nedēļas nostāvēties. Nesen zem spiediena impregnētam kokam pirms pirmās apstrādes jāļauj aptuveni 3 mēnešus nostāvēties.

Uzklāšanas temperatūra (ieskaitot žāvēšanu) virs + 8°C. Koksnes mitrums līdz 18 %. Gaisa mitrums < 60 %.

Atšķirīga iedarbība uz dažādām virsmām. Nepieciešama izmēģinājuma uzklāšana.

Pirms lietošanas un tās laikā rūpīgi samaisiet saturu.

Pārklāšana ar dabīgo ārdarbu eļļu uzlabo aizsardzību pret nodilšanu (īpaši terasēm).

Pirms montāžas pirmo apstrādi veiciet no visām pusēm.

Skujkoka gadījumā (sēnītes risks) ārā pirms pirmās apstrādes iepriekš apstrādājiet koku ar piemērotu impregnēšanas līdzekli.

Uzklājiet eļļu plāni un vienmērīgi, nepieļaujiet slāņu veidošanos un noņemiet lieko eļļu.

Uzklājiet krāsaino ārdarbu eļļu uz nekrāsota, neapstrādāta koka. Pēc divām trim uzklāšanas reizēm, izmantojot otu, veltnīti vai smidzinātāju, ar 12 stundu ilgu starpposma žāvēšanu pēc katras uzklāšanas reizes, koksne būs aizsargāta pret laikapstākļu iedarbību. Ar slīpēšanu, kodināšanu vai dedzināšanu notīriet eļļas krāsu, biezos slāņus un visus vecos poru aizverošos pārklājumus. Notīriet atvērto poru pārklājumus un, ja nepieciešams, noslīpējiet. Pēc tam uzklājiet, kā aprakstīts iepriekš.

Tīrīšana
Darbarīkus tīriet ar šķīdinātāju vai terpentīna aizstājēju.

Uzglabāšana
Vēsumā, bet bez sala.

Sastāvs
Rafinētas dabiskās eļļas, piemēram, sojas pupiņu un saulespuķu eļļa, izoalifāti, dabīgie vaski, sausinātāji bez svina, kobalts bis(2-etilheksanoāts), pentanona oksīms, dzelzs oksīda pigmenti, titāna dioksīds.

Svarīgas norādes.
EUH208 Satur kobalta bis(2-etilheksanoātu). Var izraisīt alerģiskas reakcijas. Ja iespējama saskare ar ādu, iesakām valkāt piemērotus (nitrila) cimdus. EUH210 Pēc pieprasījuma pieejama drošības datu lapa. P101 Ja nepieciešama ārsta konsultācija, uzrādīt iepakojumu vai etiķeti. P102 Sargāt no bērniem. P103 Pirms lietošanas izlasīt etiķeti. Nelietojiet ārpus telpām tikai krāsas toni “dabīgs” vai “bezkrāsains”, jo tas nenodrošina aizsardzību pret UV starojumu. Izmantojot vairākus iepakojumus ar atšķirīgiem partijas numuriem, sajauciet to saturu kopā lielākā traukā. Utilizējiet tikai pilnīgi iztukšotus iepakojumus. Izžuvušas materiāla atliekas var utilizēt kopā ar sadzīves atkritumiem vai kā celtniecības atkritumus. Šķidras atliekas nododiet vecu krāsu savākšanas punktā. ASN Nr.: 080112. Produkta ES robežvērtība (A/f): 700 g/l (2007) / 700 g/l (2010). Šis produkts satur ne vairāk kā 600 g/l GOS.