Akcija

Cietā vaska eļļa ar toni, PNZ, Balta, 0.75l

36,00 EUR

Ne vairāk kā 5 produktu

Lai uzzinātu precīzu preču atlikumu, lūdzu, sazinieties ar konkrēto veikalu!
Par preces pieejamību lūdzu sazināties ar PATA TIMBER speciālistu, sūtot e-pastu uz info@patatimber.lv
Summa

Paredzēta visām virsmām iekšdarbos kā, piemēram, koka grīdām, korķim, OSB plātnēm, līmētajiem kokiem, darba virsmām, mēbelēm, terakota un neglazētām flīzēm, arī mitrās telpās, piemēram, vannas istabās un virtuvēs. Ļoti labi piemērots bērnudārzos, slimnīcās un tamlīdzīgās iestādēs.

Cietā vaska eļļa ir elpojošs, mitrumu regulējošs, bezkrāsains, profesionāls virsmu nosedzošs produkts koka un korķa virsmām. Atgrūž ūdeni un ir noturīga pret pārtikas produktiem un sadzīves ķīmiju. Pēc nožūšanas nav kaitīga cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem. Bez biocīdu piedevām un konservantiem.

Patēriņš
1litrs apmēram uz 20m2 un vairāk pirmajā uzklāšanas reizē. Atkarībā no koka sugas un virsmas raupjuma. Galvenās virsmas un tās koku sugas, kurām raksturīga liela uzsūkt spēja ieteicams pārklāt trīs reizes.

Saistītās preces

UBS00KFA30AAAMJ
Sortiments
Apstrādes līdzeklis
Apakšsortiments
Cietā vaska eļļa
Pazīme
Balta
Iepakojuma izmērs
0,75l
Ražotājs
PNZ

Lietošana / Uzklāšana
Bezkrāsainā un krāsainā eļļa virsmā iestrādājama manuāli vai mehanizēti.
Koksnes mitrums nedrīkst pārsniegt 15%.
Virsmai jābūt tīrai, attaukotai un noslīpētai.
Caurumus un plaisas var aizpildīt ar kokam paredzētu špakteli.

Manuālā iestrāde: pirmo kārtu plānā slānī uzklāj ar rullīti vai otu. Pēc apmēram 10 minūtēm, izmantojot pulējamos līdzekļus, lieko eļļu ieberzē virsmā tā, lai tā tiktu nolīdzināta un tā būtu praktiski sausa.
Virsmai ļauj nožūt 8-10 h, labi ventilētā telpā.
Otro eļļošanas kārtu veic tāpat kā iepriekšējo reizi, neatstājot uz virsmas lieku eļļu.
Lai aizsargātu krāsaino pigmentu, pēc krāsainās eļļas lietošanas kā trešo kārtu lieto bezkrāsaino eļļu vai mēbeļu vasku.
Pēc laika, kad virsma nožuvusi pilnībā, t.i., pēc 24 h var tikt nopulēta.

Mehanizētā iestrāde: nelielu daudzumu eļļas punktveidā izlej uz koka virsmas, eļļu ar birsti vai pulējamo ierīci ieberzē virsmā līdz tā ir praktiski sausa. Uz virsmas neatstāt eļļas paliekas.
Pēc apmēram 8-10 h procesu atkārto. Virsmu drīkst kustināt pēc 12 h. Koka dēļu grīdas un korķi iespējams apstrādāt pirms ielikšanas.
Pilnīga sacietēšana redzama apmēram pēc 8-10 dienām. Šajā laikā nebūtu vēlams ieklāt grīdu sedzošus paklājus.
Iestrādes laikā telpas temperatūra nedrīkst būt zemāka par +8°C.

Patēriņš
1litrs apmēram uz 20m2 un vairāk pirmajā uzklāšanas reizē. Atkarībā no koka sugas un virsmas raupjuma. Galvenās virsmas un tās koku sugas, kurām raksturīga liela uzsūkt spēja ieteicams pārklāt trīs reizes.

Tīrīšana
Darbarīkus mazgāt uz terpentīna bāzes veidotiem šķīdinātājiem.

Uzglabāšana
Vēsā vietā, bet ne temperatūrā, kas zemāka par O°C. Produktu ieteicams uzglabāt hermētiski noslēgtos traukos. Neatvērtu var uzglabāt līdz 5 gadiem.

Sastāvs
Izoalifātiskie savienojumi, dabīgas augu eļļas un vaski: piemēram, saulespuķu, rapšu (no sertificētiem, vietējiem audzētājiem), dadžu, sojas eļļa, šellaka vasks, kandelilas vasks, karnauba vasks, mikro vasks un svinu nesaturoši žāvētāji.

Papildnorādījumi
Lietojot vairākus iepakojumus, kuriem ir dažādi partiju numuri, tos nepieciešams savstarpēji samaisīt lielākas tilpnes traukā. Piesūcinātās (izlietotās) salvetes, lupatas noglabāt slēgtā iepakojumā vai iemērkt ūdenī (pastāv pašaizdegšanās bīstamība).